середа, 31 грудня 2014 р.

Молодь Малої Березанки привітала односельчан з новорічними святами

В Україні традиція новорічного святкування має особливо непросто та тривалу історію: наші прадіди у різний час святкували Новий рік: і у березні, і у вересні, і у січні. Але нині його прийнято святкувати його з 31 грудня на 1 січня.

Так і в Малій Березанці завели свою маленьку традицію: вітати всіх жителів села з Новим роком. Тому 30 грудня будинку культури місцева молодь приготувала свято.

На сцені лунали пісні у виконані Трикіши Вікторії, Лишко Анастасії, Гладун Катерина та Коханевич Лідії. Всіх гостей заходу дуже вразили юмористичні сценки, в яких юнаки та дівчата показали свою акторську майстерність та особливий талант: захоплювати глядача.

Запам'яталися й конкурси, які були дуже вдало підібрані для того, щоб глядачі не сумували, тому весело позмагатися могли всі охочі. Розв'язкою свята став вихід Діда Мороза та Снігуроньки (Гладун Сергій та Лишко Анастасія), які вони побажали присутнім всього найкращого та веселих свят.

Горомада щиро дякує Валентині та Сергію Гладун за ялинку, а Шепетюку Зиновію за солодкі подарунки.

От і минув 2014 рік, а Новий - 2015 наступає, тому давайте забувати про біди і ворожнечу та починати жити в мирі й злагоді.

Зі святами вас!!!

Олександра Рокоча, учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ, кореспондент Згурівської Правди. 1 коментар:

  1. Винахідлива молодь,новорічні забави
    Оптимізму і радощів додають ці вистави!
    з Новим роком вас всіх!Разом до Перемоги!
    Посмішками та коханням хай стеляться дороги!

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.