пʼятниця, 26 грудня 2014 р.

В Малоберезанській ЗОШ старшокласники відсяткували новорічний вечір

25 грудня старшокласники Малоберезанської ЗОШ відсвяткують шкільний Новий рік.

Зал прибраний іграшками, сніжинками, дощиком, а найголовніший святковий атрибут Нового року - шкільна ялинка сяє радісними вогниками, адже на шкільне подвір'я, буквально вривається чи не найочікуваніше свято року. На порозі вечір 25 грудня: всі вчителі та учні у святковому одязі і свято бере свій початок.

Ведучими святкового вечора були Рокоча Олександра та Лишко Анастасія. Учні 8-11 класів приготували сценки на різну тематику, але всі вони виявились національно-патріотичного характеру, спрямовані на підтримку людей, які в зоні АТО захищають територіальну цілісність та незалежність України. Зі сцени лунали святкові пісні у виконанні Мухи Анни та Лишко Анастасії. Дуже цікавими були конкурси та естафети. Організаторам вдалося виявити найбільш кмітливих та життєрадісних серед глядачів.

Після закінчення святкового концерту, пролунала новорічна пісня під назвою "Зимова", кавер-версія від Івана Андрієнка та Лишко Анастасії на композицію популярного українського рок-гурту "Мотор'ролла". Всі глядачі тримали бенгальські вогники, які надали святу новорічної атмосфери, яка була просякнута та переповнена позитивом.

Після цього відбулася новорічна дискотека, на яку ведучі вечора запросили всіх охочих.

Після свята ми всі попрощалися з школою на два тижні, адже завтра нас вже чекає відпочинок. Тож на останок хочеться побажати всім новорічного настрою, веселих свят, здоров’я та мирного неба над головою!

З Новим роком!!!
Слава Україні!!!

Учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ, кориспондент Згурівської Правди - Олександра Рокоча.
2 коментарі:

 1. Вони амбітні,емоційні і вродливі
  Вони представники нової хвилі
  Тримають світ в своїх долонях
  Світяться щастям,як той сонях!
  Усе їм буде до снаги
  Хай заздрять наші вороги
  Бо українці - кращі в світі!
  Талановиті,вперті й працьовиті!
  З новим роком вас друзі!

  ВідповістиВидалити
 2. І вас з наступаючими святами, Антолій Андрійович

  ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.