середа, 24 грудня 2014 р.

Порошенко звільнив голову Згурівської райдержадміністрації

Вчора, 23 грудня Президент Петро Порошенко звільнив Степана Кузьмича з посади голови Згурівської районної державної адміністрації Київської області. Відповідне розпорядження опубліковано на офіційному інтернет-представництві президента України.

Відомо, що вчора Порошенко звільнив 78 голів районних державних адміністрацій у 18 областях України. Так, в Івано-Франківській області Порошенко звільнив 11 голів РДА, в Тернопільській, Рівненській, Львівській та Кіровоградській - по 7 голів РДА, в Полтавській, Чернігівській і Херсонській - 6, у Київській та Хмельницькій - 5, у Вінницькій - 3, у Миколаївській, Волинській і Черкаській - 2, в Харківській, Сумській, Луганській і Житомирській - по одному.

У Київській області звільненими були голови РДА, які є членами ВО "Свобода": В. Гордієнко з посади голови Бориспільської районної державної адміністрації, С. Кузьмич з посади голови Згурівської районної державної адміністрації, В. Волошкевич з посади голови Ставищенської районної державної адміністрації, Я.Тромса з посади голови Таращанської районної державної адміністрації та В.Кизимишин з посади голови Тетіївської районної державної адміністрації.

Зараз вже відомо, що всі 78 голів районних державних адміністрацій, яких Порошенко звільнив учора, були членами ВО "Свобода".

Степана Кузьмича було призначено на посаду голови Згурівської райдержадміністрації Київської області 23 квітня 2014 року. Розпорядження № 715/2014-рп, підписав в.о. Призидента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

С. Кузьмич народився в с. Велихів Володимирецького району Рівненської області. У  1987 році закінчив Немішаєвський радгосп-технікум, а 1992 році – Український Державний аграрний університет. Має загальний стаж роботи 29 років, у тому числі на державній службі - 1 рік.

Був депутатом районної ради в 1998-2002 рр. та 2002-2006 рр. З 1987 р. по 1998 р. працював бригадиром рільничо-тракторної бригади №1 КСП "Нива" в (смт. Згурівка). З 1998 р. по 2004 р. обіймав посаду директора ТОВ "Кривошиїнська спілка селян". Був начальником відділу внутрішньої політики апарату Сарненської РДА Рівненської області у період з 2004 по 2005 рр. З 2009 року займається фермерським господарством - голова ФГ "Кузьмич". Посаду голови Згурівської РДА Степан Кузьмич обіймав протягом 8 місяців.

Нагадуємо, що попереднім головою РДА була Наталія Кам'янецька, яка перебувала на цій посаді протягом року - під час правління режиму Януковича.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.