пʼятниця, 19 грудня 2014 р.

Розпочалася Всеукраїнська акція "Миколайчики для героїв"

Сьогодні ми святкуємо День святого Миколая. Кожен з нас, а особливо діти, чекають від Чудотворця несподіваних подарунків, здійснення мрій та задумів.

19 грудня Міжнародний благодійний фонд «Час служити» розпочинає Всеукраїнську патріотичну акцію "Миколайчики для героїв", яка триватиме до 19 січня 2015 року.

Зроблені з любов’ю подарунки донесуть Героям тепло дитячих долонь, а щира віра та підтримка дітей наблизить перемогу України.

Організатори акції також пропонують у посилку разом із "миколайчиками" вкласти патріотичні браслети, плетені шкарпетки та шарфи, дитячі малюнки, листи та зробити надпис на посилці "Миколайчики для героїв".

Благодійники наголошують, що чим більше дітей візьмуть участь у акції – тим гучніше зазвучить Гімн України, тим ближче наша Перемога!

Як долучитися до акції


  • Разом із батьками в родині, усім класом, всією школою, випікаємо миколайчики. Для цього ми розробили спеціальний відеоурок із рецептом та технологією.
  • Вкладаємо у посилку виготовлені дітьми власноруч подарунки для героїв: випечені миколайчики, патріотичні браслети, плетені шкарпетки та шарфи, дитячі малюнки та листи.
  • Пишемо на посилці «МИКОЛАЙЧИКИ ДЛЯ ГЕРОЇВ».
  • Усі разом виконуємо Гімн України на фоні прапора з посилкою в руках. Виконання Гімну України знімаємо на відео та фотографуємось.
  • Прапор України акуратно складаємо і вкладаємо в посилку для героїв.
  • Посилку через волонтерів — www.4army.com.ua
  • Відео та фото участі в акції розміщуємо в мережі Facebook на сторінці групи "Миколайчики для героїв" з хештегом #МиколайчикиДляГероїв та ділимося з друзями.
Чим більше дітей долучається до акції – тим гучніше звучить Гімн України, тим ближче наша Перемога!
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.