четвер, 11 грудня 2014 р.

У Згурівській ЗОШ відбувся відкритий семінар-урок, присвячений військово-патріотичному вихованню

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі.

Із таких рядків Т.Г. Шевченка 10 грудня розпочався відкритий семінар-урок у Згурівській ЗОШ. Захід був організований учителем образотворчого мистецтва та художньої культури Тельпіш А.І..

Семінар на тему «Військово-патріотичне виховання» зібрав чималу кількість людей. На ньому були присутні вчителі не лише згурівських шкіл, а й педагоги різних загальноосвітніх навчальних закладів району. Серед учасників заходу були й матері двох бійців, які нині на передовій борються за наше життя та незалежність України.

У цьому незвичному заході взяли участь учні страших класів Згурівської ЗОШ. Було представлено безліч тем, які на сьогоднішній час є надважливими.

Першою виступила учениця 11-Б класу Аліса Сова, яка розповіла про газету "Згурівська Правда", де вона є кореспондентом та представником від Згурівської ЗОШ. Аліса ознайомила усіх присутніх з цим проектом, розповіла про його засновника Чубука Є.О – нинішнього голову Згурівської РР  та безпосередньо про створення самого проекту, про функціонування ЗП як волонтерського руху, розповсюдження по найбільшим соціальним мережам, кількість фловерів ЗП та його плани.

Наступною свій матеріал про молодіжну організацію "Following Wind" розповіла Важка Тетяна, яка є його учасницею. З вуст Тетяни ми дізналися, що ця організація займається волонтерським рухом, основними завданнями якого є:  вирішення питань, що стосуються організації культурних заходів в районі, на засадах демократичного управління; проведення конкурсів, фестивалів, концертів та подібних молодіжних заходів; розповсюдження інформації про діяльність Організації; підтримання контактів та співробітництво з іншими молодіжними організаціями.

Свої особисті думки та відчуття висловила й учениця 9 класу Ірина Сидоренко. Дівчина розповіла про волонтерських рух, а саме як відбувалися численні збори різноманітних необхідних для воїнів речей.

Також на семінарі прозвучали біографії Олега Зозулі та Валерія Мартишка. Учні 11-Б класу: Юлія Олійник, Вікторія Панасюк, Влада Прянікова, Лілія Цюцик, Ірина Повх та Любов Баранишина ознайомили усіх присутніх із творчістю наших земляків.

Своїм ще зовсім юним творчим доробком поділилася Марія Чорна учениця 11-Б класу та Артем Мамедов – учень 9- А класу. Вони зачитали свої поезії, чим не залишили байдужим нікого з присутніх.

І завершила патріотичних семінар Аліса Сова виконавши пісню «Пливе кача», якою підкреслила тему заходу.

Байдужих від своєрідного уроку не залишилося: жінки втирали сльози, а чоловіки зізнавалися, що мурахи невпинно бігали по тілу.

На кінець усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих бійців та в піднесеному настрої покинули кабінет образотворчого мистецтва.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.