понеділок, 22 грудня 2014 р.

У Великокрупільському НВК зустрілись із випускником школи й учасником АТО із 72 бригади

Цього тижня у Великокрупільському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» відбулася зустріч з Усмединським Сергієм Васильовичем, учасником АТО – воїном 72 механізованої бригади, випускником школи.

Прологом патріотичного уроку стало гасло «Наші герої». Саме ці слова увібрали в себе всю значимість української армії на сході України.

Дехто із школярів прийшов у вишиванках, хтось — із жовто-блакитними стрічками на одязі.
Відповідаючи на численні запитання, Усмединський С.В. розповідав про своє ставлення до подій, до настроїв місцевих жителів Донбасу. Багато говорили про патріотизм. «Коли є загроза державності, треба єднатися. У важкій, загрозливій для миру ситуації справжній чоловік мусить захищати Батьківщину!» – переконаний він.

Усмединський Сергій щиро дякував за підтримку, яку їм надають земляки. Особливо вдячний за малюнки, які підтримують бійців на фронті.

Небагатослівний захисник просто констатував: «Із поставленими завданнями справлялися». А от учням побажав добросовісно вчитися, і тоді Україна матиме справжніх патріотів, професіоналів, які будуватимуть нове, заможне і красиве життя. Україна неодмінно розквітне!
На завершення теплої і хвилююче-щемливої зустрічі  Усмединський Сергій Васильович  разом з усіма присутніми виконав Гімн України.

Після закінчення уроку школярі вручили учаснику АТО подяку від учнів школи та дякували за те, що саме він відстоює мир в Україні.

Після патріотичного уроку діти залюбки роздивлялись фотографії і відео, які запропонував Сергій Усмединський.

Лідери учнівського самоврядування 
Великокрупільського НВК 
«ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.