понеділок, 22 грудня 2014 р.

Фермер із Право Жовтня передав автомобіль для бійців 11 батальйону

20 грудня батальйон "Київська Русь" (11 батальйон територіальної оборони Київської області) після ротації вдруге відправлявся в зону проведення АТО.

Відомо, що в славетному батальйоні воюють і представники Згурівського району: Андрій Бурмаченко (Нова Олександрівка), Генадій Мельник (Олександринівка), Валерій Драй (Згурівка).

Варто зазначити, що двоє з них (А.Бурмаченко і В.Драй) є лікарями, тому рятували своїх побратимів у найскладніших обставинах. Всього у складі батальйону несуть службу 5 фельдшерів. Андрій Бурмаченко найбільше пробув на передові з-поміж земляків - 90 днів та отримав нагрудний знак від екс-міністра оборони генерал-полковника Валерія Гелетея.

Ще один боєць батальйону - Генадій Мельник з Олександринівки, який пішов на фронт добровольцем, отримав поранення та після лікування захотів повернутися до побратимів.

Провести батальйон, який на сході бояться російсько-терористичні війська, приїхали фермери зі Згурівщини Анатолій Євтін, Микола Горошко та очільники району Степан Кузьмич, Євген Чубук.

Згурівчани приїхали не з пустими руками - пригнали легковий автомобіль для фронту, який просили бійці батальйону. ВАЗ 2105 в гарному стані подарував фермер із Право Жовтня Борець Валерій Володимирович.

За словами воїнів, виконання деяких бойових завдань на такому легковому автомобілі на 80% збільшує шанси вижити.

Найближчим часом від Асоціації фермерів Згурівського району на фронт поїде ще один автомобіль - ВАЗ 2101 готує фермер Горошко Микола Миколайович із Лизогубової Слободи. Крім того, прямо в частині фермери Згурівщини зголосилися відремонтувати розбитий КАМАЗ, який притягнули з передової.

Повідомляється, що в частині волонтери зустрілись із земляком Генадієм Мельником, який також у той день відправлявся на схід. Під час завантаження та підготовки колони до відправки, гості побачили й металеві печі, які робив та для 11 батальйону раніше привозив Анатолій Євтін.

Відомо, що батальйон "Київська Русь" вперше відправився на передову ще в червні, а повернувся на ротацію в жовтні нинішнього року. Більшість часу бійці боронили Дебальцеве на Донеччині. У режимі щоденних обстрілів і катастрофічного браку важкого озброєння хлопці втратили головного натхненника - командира батальйону "Батю" - Олександра Гуменюка. Однак, попри це зуміли зібратися з духом - і стратегічне місто не здали терористам.

Отримавши лише 2 місяці для того, аби відновити сили батальйон знову відправився на схід України, де йде національно-визвольна війна проти російських найманців та терористів.

Згурівський район не вперше допомагає 11 батальйону. Так, у червні перед відправкою підрозділу на фронт, згурівські ативісти разом із керівництвом району возили допомогу воїнам Київщини. Із найнеобхіднішого військові отримали: 9 бронежелетів 4-го класу захисту, продукти харчування, одяг, засоби гігієни та інше. Тоді всього за день небайдужими підприємцями Згурівського району було закуплено 6 бронежилетів, зібрано фінансової допомоги у розмірі 18650 грн. (з них було закуплено ще 3 бронежилети), товарів, продуктів та пального на 8972 грн.

Фотозвіт Євгена Чубука
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.