вівторок, 11 листопада 2014 р.

Працівники культури відзначили своє професійне свято

7 листопада в актовому залі Згурівської райдержадміністрації відбувся святковий захід приурочений до Дня працівників культури та аматорів народної творчості. У залі панувала тепла та дружня атмосфера, адже свято проходило в тісному колі тих людей, без яких не обходиться жоден культурний захід Згурівщини.

Першим працівників культури привітав голова Згурівської РДА Степан Кузьмич. Виявилося, що Степан Степанович також творча особистість і має відношення до свята - він створює дивовижні картини технікою рельєфної пластики. Свою промову голова адміністрації закінчив тим, що запропонував усім присутнім заспівали акапелла гімн України. Така незвична пропозиція з позитивом сприйнялася залом, який в один голос і виконав національний Славень. Це було дійсно вражаюче видовище!

Працівників культур привітав і голова районної ради Євген Чубук. Він зізнався, що працювати з людьми цієї сфери йому чи не найприємніше. Євген Олександрович розповів про подальші ідеї та плани щодо проведення заходів у Згурівському районі, серед яких: вечір-реквієм патріотичної пісні, який відбудеться 22 листопада; літературні читання; презентація збірки сучасної поезії земляків; виставка картин митців Згурівщини, покази українського кіно та інше.

Очільники Згурівщини відзначили кращих працівників культури обласними й районними грамотами та вручили свідоцтво-відзнаку "Народний" хору "Мрія" Журівського будинку культури, який також вітав своїх колег у цей день.

Працівники культури отримали теплі слова вітання і від свого безпосереднього керівництва - завідувача сектору культури, релігії та національностей Павла Стукало, а також директора районного будинку культури Анатолія Бабошкіна.

Музичні вітання всім присутнім дарували солісти РБК: Альона Боса, Інна Рабосюк, Аліса Сова, Юлія Савоскула та Ірина Льодін разом із танцювальним колективом "Едельвейс". Ведучою свята була Надія Горошко.

Фотозвіт Олега Зозулі та Аліси Сови
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.