середа, 12 листопада 2014 р.

Сьогодні в облдержадміністрації привітали аграріїв Київщини

Третя  неділя листопада -  традиційне свято аграріїв. Сьогодні, 12 листопада хлібороби Київщини приїхали до столиці, аби підбити підсумки непростого року та спланувати наступний. У області налічується понад 2 тисячі аграрних господарств різних форм власності.

На обласному святі була прийсутня й делегація аграріїв Згурівщини, на чолі з головою райдержадміністрації Степаном Кульмичом.

Свято розпочалося з  виставки короваїв із зерна нинішнього врожаю. Тут кожен район намагався продемонструвати гостинність і майстерність місцевих хлібопекарів.

Вітали аграріїв керівники області, народні депутати, представники Міністерства аграрної політики.

До присутніх у залі звернувся голова КОДА Володимир Шандра, який подякував за нелегку працю хліборобам краю.

«Ми знаємо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Саме завдяки вашій праці та умілому господарюванню аграрний сектор області продовжує потужно працювати в складних економічних умовах. Київщина заявила про себе, як потужний учасник зернового ринку. Понад 3 млн. тонн зернових і зернобобових культур з найвищою урожайністю за весь період 60,0 ц/га  -рекордний  ужинок селян Київщини», - зауважив у своєму вітальному слові очільник області  Володимир Шандра.

Розповідаючи про здобутки аграріїв він також додав, що за обсягом сільськогосподарського виробництва Київщина займає п’яте місце у державі. Частка у загальному виробництві валової продукції  становить майже 6 відсотків. За темпами розвитку аграрного виробництва область посідає шосте місце, за виробництвом продукції на одну особу – дев’яте.

Очільник області закликав використовувати всі можливі механізми та методи для просування нашої сільгосппродукції, зокрема, зерна, на зарубіжні ринки.  Також він наголосив на необхідності поглиблювати процеси переробки з тим, аби на міжнародні ринки поставляти не сировину, а готову продукцію.

Присутніх у залі хліборобів також вітали голова КОР Микола Бабенко та заступник Міністра аграрної політики та продовольства Андрій Дикун.

Роботу кращих аграріїв області було відзначено грамотами і подяками  Міністрества АПР,   обласної адміністрації, обласної ради.

Аграріїв Згурівщини будуть вітати в п'ятницю, 14 листопада. Захід відбудеться в актовому залі райдержадміністрації.

За матеріалами сайту КОДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.