середа, 5 листопада 2014 р.

Згурівчани рятують життя новонародженому українцю


Сьогодні соціальними мережами активно поширюється повідомлення згурівчанки Ірини Дубини із закликом оперативно зібрати кошти для порятунку новонародженої дитини біженки з Донбасу, яка має зв'язки зі Згурівським районом. Згурівська Правда не могла залишитися осторонь такого надважливого питання. Закликаємо небайдужих відгукнутися та допомогти!

Життя – непередбачувана річ. У цієї людини забрали все: спочатку квартиру та речі, потім Батьківщину, а тепер Бог хоче забрати в неї єдину радість -  сина, який народився вчора, 4 листопада.

Сама жінка з Донецька, але за словами Ірини, є українкою та патріоткою. У зв'язку з подіями на Донбасі, влітку приїхала до своїх батьків у село Войкове Згурівського району. Отримала стрес під час бойових дій, які велися на території, де вона проживала. У наслідок цього почалися проблеми з вагітністю, тож жінка почала своє зберігання в лікарні вже з 19 тижня вагітності. Вчора народилася її перша довгоочікувана дитина. Це хлопчик, якого назвали Тихоном, вагою 1550 г.

Але не все так добре, як би того хотілося. У маленького не відкрилися легені. Для того, щоб немовля вижило, необхідні дуже дорогі ліки "Куросурф", одна ампула якого коштує 11000 – 15000 грн.. Таких ампул дитина потребує до 5 штук. Ліки необхідні в цю хвилину, негайно, адже є ймовірність того, що пізніше вони не подіють. У запасі є 6-15 годин.

Такого роду ліки мають видавати безкоштовно, але нині фінансування відсутнє у зв’язку з війною, пояснюють лікарі.

Мама цього хлопчика перебуває в акушерському відділенні Київської обласної лікарні та сподівається, що знайдуться небайдужі люди, які допоможуть її сину почати дихати та жити.

"Отак на ваги лягає життя дитини і 65000 грн. Тихон дуже хотів з'явитися на світ, він витримав і вижив не дивлячись ні на що, і він вірить що цей світ не буде жорстоким до нього і дасть йому шанс!", пише Ірина.

Ніяка біль не зрівняється з тією, коли на твоїх очах помирає твоя ж дитина і ти розумієш, що нічого зробити не можеш. Розумієш, що ту ні з чим не зрівнянну радість, на яку ти так чекав у тебе відбирають.

Чужого горя не буває, а тим паче - чужих дітей! Тільки разом врятуємо нове українське життя!

Номер картки "ПриватБанку" мами маляти (Волошин Ольга Василівна): 5211 5373 2926 2666.


Оригінал повідомлення: https://vk.com/id29937137?w=wall29937137_3411%2Fall

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.