середа, 26 листопада 2014 р.

День Гідності та Свободи у Новоолександрівському НВК

21 лютого 2014 року у Новоолександрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» учні старших класів та учителі школи вперше відзначили День Гідності та Свободи українського народу.

На цей захід завітали працівники сільської ради, Будинку культури та жителі села. Проведено мітинг-реквієм у центрі села. Учениця 10 класу Галінська Катерина розповіла історію виникнення свята, яке увібрало в себе дві визначні події: День Свободи і Революцію Гідності. Ці події майже співпали у часі, тому їх об’єднання є доречним.

Біля стенду, присвяченому пам’яті  Небесної Сотні, діти запалили свічки і вшанували полеглих хвилиною мовчання.

Запалили цього дня свічки пам’яті і найменші діти – вихованці старшої дитсадкової групи. У них відбулося патріотичне свято «Батьківщина в нас одна, всім потрібна вона!». Наші маленькі патріоти, щоб підтримати дух, силу і волю воїнів-захисників, приготували для них листівки, які передали для бійців присутньому на святі воїну АТО Хорошку Олександру.

Усіх присутніх особливо схвилювало виконання Гімну України маленькими 5-річними патріотами. Ми віримо, що вони будуть справжніми патріотами нашої Вітчизни.

Юлія Кирпа, голова учнівської ради Новоолександрівського НВК

Листiвки для воїнiв АТО

Присутнiх схвилювало виконання Гiмну Украiни найменшими патрiотами школи

Свiчка пам'ятi, запалена 5-рiчними дiтьми

Свiчка пам'ятi Небеснiй Cотні

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.