понеділок, 3 листопада 2014 р.

Люстрація в дії: призначено нового начальника міліції Київської області

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив Вадима Трояна начальником ГУ МВС України в Київській області. Про це Аваков заявив в ході вручення державних та відомчих нагород працівникам органів внутрішніх справ та військовослужбовцям Національної гвардії України.

"Я прийняв рішення і своїм наказом призначив майора, а тепер вже підполковника Вадима Трояна начальником главку Київської області",- заявив Аваков.

Зазначимо, 35-річний підполковник міліції Вадим Троян є заступником командира батальйону "Азов". Він прийшов добровольцем в батальйон "Азов" у травні 2014 р.

Глава МВС Арсен Аваков зазначив, що Вадим Троян є випускником університету МВС, має досвід роботи і разом із бійцями "Азова" звільняв Маріуполь, брав участь у боях під Іловайськом і Широким.

«Ми вдячні Вадиму за його бойові подвиги. Ми йому довіряємо», – зазначив Арсен Аваков.

Своїми враженнями від призначення поділився і радник глави МВС Антон Геращенко.

"Я особисто знаю Вадима, і можу сказати, що це справді революційне призначення. Тепер міліція Київської області стане прикладом для всієї іншої України. Ми впровадимо всі передові підходи до реформи МВС у Київській області", - заявив Геращенко.

Він зазначив, що Троян Вадим прийшов у батальйону "Азов" добровольцем та разом з комбатом Андрієм Білецьким і побратимами визволяв від сепаратистів Маріуполь, захищав місто від атак ворожих військ, брав участь у іловайській операції.

"Я, і тепер вже народний депутат Андрій Білецький та вся команда "Азова" будемо допомагати Вадиму навести порядок і реформувати міліцію Київської області", - зазначив Геращенко.

Нагадаємо, 27 жовтня 2014 р. глава МВС Арсен Аваков звільнив Ярослава Голомшу з посади начальника Головного управління МВС України в Київській області в рамках закону про люстрацію. Він є братом звільненого внаслідок люстрації першого заступника генерального прокурора Миколи Голомші.

Раніше глава МВС Арсен Аваков повідомив, що в рамках першого етапу виконання закону про люстрацію з органів був звільнений 91 працівник міліції, у тому числі вісім генералів. Так, своїх посад позбулися голови управлінь МВС Хмельницької, Чернігівської, Київської, Полтавської, Донецької, Тернопільської областей, а також керівництво Департаменту служби охорони та підрозділів ДАІ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.