четвер, 27 листопада 2014 р.

Учні Малоберезанської ЗОШ змагалися на обласному етапі КВК

25 листопада учні Малоберезанської ЗОШ представляли Згурівський район на півфінальному обласному етапі змагань з КВК, які в нинішньому році проходили під гаслом "Обери професію на майбутнє".

Змагання молодих гумористів цьогоріч відбувалися в місті Броварі на базі місцевого культурного центру "Прометей", який вмістив не лише всі команди, але й їхні групи підтримки.

За підтримки обласного відділення центру зайнятості та обласного відділу освіти, в цьому році змагання з КВК пройшли на найвищому рівні.

Шлях Малоберезанської ЗОШ до обласного етапу ігор розпочався з перемоги в районних змаганнях, де малоберезанські школярі здобули перемогу над суперниками з району.

Понад те, обласний рівень видався набагато складнішим ніж районний. Далеко не найбільшій школі Згурівщини випало непросте завдання змагатися чи не з найбільшими міськими школами Київщини.

Всього до півфінального раунду пробилось 9 команд з Київської області, серед яких опинилась і команда зі Згурівщини - Малоберезанський "Орієнтир", на чолі з незмінним капітаном та лідером - Коханевич Лідією.

За всіма традиціями КВК, формат змагань був незмінним - гра складалася з чотирьох конкурсів, в яких команди послідовно, одна за одною тішили публіку власними креативними жартами та харизмою.

В кінці, після підбиття підсумків жюрі, малоберезанська команда здобула 8 місце, обійшовши команду "Вибір є" з сусідньої Баришівки.

Тим не менше, сільська школа в якій навчається до 50 учнів, гідно відстояла район, і змогла скласти достойну боротьбу та конкуренцію навчальним закладам найбільших районних центрів області та міст обласного підпорядкування, серед яких: Переяслав-Хмельницький, Бориспіль, Бровари, Баришівка, Яготин та Березань.

Команда "Орієнтир" та її наставники висловлюють подяку Згурівському районному центру зайнятості, який допоміг із транспортуванням учнів до м. Бровари. Школярі також щиро дякують колективу Малоберезанської школи, зокрема: Івчуку Віталію, Ващенку Анатолію та Кисіль Тетяні за допомогу та гідну підготовку.

Згурівська Правда вітає "Орієнтир" з гідним виступом на обласних змаганнях та бажає якомога більше таких радісних та приємних моментів, і пам'ятайте - Ви гордість та окраса району.    
2 коментарі:


 1. Спогади про гру

  Залишились лиш спогади про гру
  В осінній млі та зроблених світлинах
  Я навіть зараз сміливість не беру
  Хто був там кращим на КАЕЕНІВСЬКІЙ стежині!

  Зал скандував ,підтримував своїх…
  Ваші обличчя посмішками світились
  Дотепні жарти розуміли всі
  А хвилі оплесків в рядах котились.

  Мовчу. Щоб зберегти той стан
  Коли і моє серце шаленіло
  І забувало про біль осінніх ран
  Бути із вами воно на сцені так хотіло!

  Нехай ми не перемогли,не долетіли…
  Та самобутність не втратили свою
  Потенціал,що є -не розгубили
  Ну,а майстерність гартується в бою!

  ВідповістиВидалити
 2. Андрійович будем готуватись до нових перемог. "НАША ВОЗЬМЕ" !!!

  ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.