четвер, 27 листопада 2014 р.

Учні Малоберезанської ЗОШ змагалися на обласному етапі КВК

25 листопада учні Малоберезанської ЗОШ представляли Згурівський район на півфінальному обласному етапі змагань з КВК, які в нинішньому році проходили під гаслом "Обери професію на майбутнє".

Змагання молодих гумористів цьогоріч відбувалися в місті Броварі на базі місцевого культурного центру "Прометей", який вмістив не лише всі команди, але й їхні групи підтримки.

За підтримки обласного відділення центру зайнятості та обласного відділу освіти, в цьому році змагання з КВК пройшли на найвищому рівні.

Шлях Малоберезанської ЗОШ до обласного етапу ігор розпочався з перемоги в районних змаганнях, де малоберезанські школярі здобули перемогу над суперниками з району.

Понад те, обласний рівень видався набагато складнішим ніж районний. Далеко не найбільшій школі Згурівщини випало непросте завдання змагатися чи не з найбільшими міськими школами Київщини.

Всього до півфінального раунду пробилось 9 команд з Київської області, серед яких опинилась і команда зі Згурівщини - Малоберезанський "Орієнтир", на чолі з незмінним капітаном та лідером - Коханевич Лідією.

За всіма традиціями КВК, формат змагань був незмінним - гра складалася з чотирьох конкурсів, в яких команди послідовно, одна за одною тішили публіку власними креативними жартами та харизмою.

В кінці, після підбиття підсумків жюрі, малоберезанська команда здобула 8 місце, обійшовши команду "Вибір є" з сусідньої Баришівки.

Тим не менше, сільська школа в якій навчається до 50 учнів, гідно відстояла район, і змогла скласти достойну боротьбу та конкуренцію навчальним закладам найбільших районних центрів області та міст обласного підпорядкування, серед яких: Переяслав-Хмельницький, Бориспіль, Бровари, Баришівка, Яготин та Березань.

Команда "Орієнтир" та її наставники висловлюють подяку Згурівському районному центру зайнятості, який допоміг із транспортуванням учнів до м. Бровари. Школярі також щиро дякують колективу Малоберезанської школи, зокрема: Івчуку Віталію, Ващенку Анатолію та Кисіль Тетяні за допомогу та гідну підготовку.

Згурівська Правда вітає "Орієнтир" з гідним виступом на обласних змаганнях та бажає якомога більше таких радісних та приємних моментів, і пам'ятайте - Ви гордість та окраса району.    
2 коментарі:


 1. Спогади про гру

  Залишились лиш спогади про гру
  В осінній млі та зроблених світлинах
  Я навіть зараз сміливість не беру
  Хто був там кращим на КАЕЕНІВСЬКІЙ стежині!

  Зал скандував ,підтримував своїх…
  Ваші обличчя посмішками світились
  Дотепні жарти розуміли всі
  А хвилі оплесків в рядах котились.

  Мовчу. Щоб зберегти той стан
  Коли і моє серце шаленіло
  І забувало про біль осінніх ран
  Бути із вами воно на сцені так хотіло!

  Нехай ми не перемогли,не долетіли…
  Та самобутність не втратили свою
  Потенціал,що є -не розгубили
  Ну,а майстерність гартується в бою!

  ВідповістиВидалити
 2. Андрійович будем готуватись до нових перемог. "НАША ВОЗЬМЕ" !!!

  ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.