пʼятниця, 21 листопада 2014 р.

Всім Героям Небесної Сотні присвоять звання Героя України

Відповідне рішення прийняв президент Порошенко.

Петро Порошенко вирішив присвоїти звання Героя України всім Героям Небесної Сотні. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко у своєму Twitter.

"Президент України прийняв рішення присвоїти звання Героя України всім Героям Небесної Сотні. Про це він повідомив родичам загиблих", - пише Цеголко.

Нагадаємо, 3 листопада Петро Порошенко затвердив статут і малюнок ордену Героїв Небесної Сотні. Нагороджених орденом називатимуть лицарями ордена Героїв Небесної Сотні.

"Небесної сотнею" називають загиблих у період масових акцій протесту в Києві з грудня 2013 до лютого 2014 року.

Щодо знаку ордена Героїв Небесної Сотні, то він виготовляється зі срібла і має форму прямого рівностороннього хреста з однаковими основами на його кінцях (хрест-потент). Хрест покритий напівпрозорою блакитною емаллю, зі срібною облямівкою по периметру. У центрі хреста – зображення небесного воїна в обладунках з мечем та щитом. Обладунки та щит стилізовані під відповідні саморобні предмети спорядження учасників Революції гідності. Усі зображення рельєфні. На зворотному боці знака ордена розміщений напис рельєфними літерами "Свобода та Гідність" та вигравіруваний номер знаку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.