четвер, 20 листопада 2014 р.

Відбулася позачергова сесія Згурівської райради

13 листопада відбулася позачергова сорок шоста сесія Згурівської районної ради шостого скликання.

Були затверджені зміни до бюджетних призначень головних розпорядників районного бюджету. За рахунок субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні трансфертів із сільських бюджетів. Збільшені доходи на 310 тисяч гривень. На цю суму відповідно збільшені і видатки. Кошти направлені на оплату енергоносіїв освітянських установ.

Депутати надали дозвіл комунальному підприємству «Згурівський комбінат комунальних підприємств» на передачу в оренду нежитлового приміщення за адресою Київська, 12 та частини обладнання для встановлення теплогенеруючого обладнання альтернативного палива ТОВ «Укртепло Київ».

Автопарк ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» поповнився автомобілем САЗ 3507, який ліцею переданий з балансу відділу освіти для використання в навчальному процесі як «Учбовий» з підготовки водіїв категорії «С».

Серед питань, які розглянули депутати, затвердили зміну назви та Статуту Великокрупільського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок», а також план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Згурівської районної ради на 2015 рік.

За матеріалами газети "Панорама".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.