неділя, 16 листопада 2014 р.

Згурівщина відзначила День працівників сільського господарства

Листопад багатий на різноманітні події та свята. Однією з них є День працівників сілького господарства, яке Згурівщина відзначила 14 листопада в актовому залі Згурівської РДА.

Першим своє музичне  вітання подарував народний хор «Джерело», який гідно розпочав захід.  З вуст його учасників прозвучав гімн України, який підхопили усі присутні в залі та співали його разом.

Наступними слова вітання та подяки висловили голова Згурівського РДА Степан Кузьмич та голова  Згурівської районної ради  Євген Чубук, які побажали аграріям міцного здоров'я, многая літа, гарних врожаїв та подякували за плідну працю й любов до землі.

Далі за сценарієм відбулася церемонія нагородження, очільники району із задоволенням виконали цю почесну місі. Міністерські, обласні й районні відзнаки отримали чимало керівників та працівників сільскогосподарських підприємств району. Особливу подяку отримати ветерани праці, яких нарахували чимало в залі. Задоволеними залишився кожен із присутніх.

Гарний настрій у залі панував завдяки солістам будинків культури Згурівського району. Свої музичні вітання дарували солісти Згурівського РБК: Євгенія Івченко разом із танцювальним колективом «Едельвейс», Альона Боса, Аліса Сова, Інна Рабосюк, Дмитро Колесник, Юлія Савоскула. Крім солістів свято наповненому залу дорували Народний хор «Джерело», учасники Новоолександрівської та Старооржицької самодіяльності, танцювальний колектив «Мальви». Традиційно ведучою свята була Надія Горошко.

А на завершення хор «Джерело» виконав пісню «Многая літа», якою ще раз привітав усіх у залі.

Тож вітаємо усіх працівників сільського господарства з Вашим професійним святом, яке, до речі, відзначається саме сьогодні - в третю неділю листопада. Дякуємо Вам за те, що тяжко працюєте в полі та за Вашу любов до землі.

Фотозвіт Аліси Сови та Олега Зозулі


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.