середа, 29 жовтня 2014 р.

У Згурівській дитячій музичній школі відкрився танцювальний гурток на чолі з Богданою Хаєцькою

Хто в Згурівському районі не знає цю тендітну, скромну, витончену та вродливу дівчину зі знаковим іменем Богдана? Мабуть, таких людей знайдеться небагато. Вона одна з перших зірочок Згурівщини, яка у віці 8 років гідно почала свій творчий шлях.

Ще з дитинства Богдана одночасно з навчанням вокальному мистецтву та грі на фортепіано, поглиблено займалася хореографією в ансамблі дитячого сучасного танцю «Пролісок» під керівництвом Пахомової Наталії Григорівни. Саме тоді дівчина зрозуміла, що «танець» для неї важить не менше, ніж «спів». Вже тоді Богдана дивувала викладачів, своїх друзів та глядачів своїми цікавими ідеями, пластичними етюдами та власними постановками, задаючи високий тон кожному заняттю та кожній танцювальній композиції.

Тому коли постало питання у виборі професії, дівчина, не замислюючись, вибрала спеціальність «артист сцени» та, обійшовши у складному конкурсі велику кількість абітурієнтів Києва та Київської області, вступила в Київську естрадно-циркову академію, де вже три роки успішно опановує танець, театральне мистецтво та вокал.

Згурівська дитяча музична школа з великою радістю зустріла свою випускницю, яка з цього року погодилась працювати у хореографічній студії сучасного танцю. І хоча дітей в студії поки навчається небагато, адже працює всього два тижні, творче натхнення тепер уже викладача дитячої музичної школи по класу хореографії Богдани Хаєцької наповнило теплом та радістю дитячі серця.

Тож побажаємо Богдані ніколи не опускати високої планки її творчих принципів, великих звершень її учням, які нині вже готують концертні номери для участі у найближчих шкільних, районних культурно-мистецьких заходах, а згодом підкорюватимуть велику танцювальну сцену всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

А ми в особі адміністрації дитячої музичної школи всебічно будемо допомагати та підтримувати Богдану в усіх її починаннях.

Маргарита Жалдак, директор Згурівської дитячої музичної школи .

Фотозвіт Аліси Сови


                                                       

5 коментарів:

 1. Як же це чудово! Просто не нарадіюся, дивлячись на такі щасливі, усміхнені обличчя!
  Світлі новини. Світлі люди!

  ВідповістиВидалити
 2. А раніше ми займалися в цій школі танцями,а тепер переселили нас в середню школу в спортзал зараз там не дуже тепло,..

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ваш вчитель захотів перейти в середню школу, бо йому в старому залі стало мало місця :-)

   Видалити
  2. З Віталієм Олеговичем ми тепер займаємся в актовому залі середньої школи. Місця дійсно набагато більше, а тимчасові труднощі з опаленням скоро будуть усунені...

   Видалити
 3. Чи задавали Ви собі питання, а що криється за такими змінами? Це не просто так - зміна хореографа! Повинна ж бути якась причина! Але це питання виключно для дорослих... А діти нехай розвиваються творчо.

  ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.