середа, 15 жовтня 2014 р.

У сусідньому Яготині міняли цигарки на цукерки

Нещодавно у місті Яготин активісти учнівської та студентської молоді провели акцію «Обміняй цигарку на цукерку». Учасники змагань і дівчата Чорнобильського медколеджу вимінювали сигарети на цукерки у перехожих курців.

Акція розпочалася на дитячому майданчику біля стадіону «Колос», де молодь влаштувала відкритий чемпіонат міста із згинання рук в положенні лежачи. Згодом перемістилася у центр міста.

Власне усвідомлення важливості діяти кожному, а не чекати допомоги, і стало поштовхом до проведення цього заходу. Куріння скорочує життя не тільки кожного другого курця, але і багатьох некурців. Активне куріння віднімає до 10 років життя, та до того ж робить людей інвалідами.

Проте, навіть знаючи про такі наслідки куріння, більшість відмовлялись брати участь в акції.  Як результат - дехто з курців обіцяв переглянути свій спосіб життя та спробувати покинути шкідливу звичку.

Захід відбувався за підтримки заступника голови Яготинської РДА О.Форостяного і сектору молоді та спорту райдержадміністрації.

Усі зібрані цигарки було знищено.

За матеріалами КОР

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.