субота, 4 жовтня 2014 р.

Учні Малоберезанської ЗОШ привітали своїх педагогів з Днем Учителя

3 жовтня учні Малоберезанської ЗОШ привітали своїх педагогів концертом з нагоди професійного свята Дня Учителя.

Один раз на рік наближається той день, коли ми вимовляємо «учитель», згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне опитування чи підсумкову атестацію, а квіти і добрий настрій. І цей день ми звемо Днем працівників освіти. І от він настав! Шкільні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Учнівський колектив підготував феєричне свято для своїх наставників. Учні продемонстрували свою акторську майстерність в тематичних сценках. Ведучі приготували каверзні питання для своїх вчителів та отримали дуже оригінальні відповіді. Навіть дізналися, чи були наші вихователі бешкетниками та почули смішні історії з їхнього життя. А от на таке підступне питання: «Як ви розпізнаєте учня, який списує?» - наші вчителі сказали що це таємниця.

Кожному педагогу та технічному працівнику була дарована іменна грамота, своєю увагою учні не оминули ні одного працівника шкільного закладу. Слова подяки учням від педагогічного складу стали такі: «Не було б вас учнів, то і не було б і нас, вчителів». Так підсумувала захід директор Малоберезанської ЗОШ - Гошва Тетяна.

Також слід відзначити чудову традицію проведення шкільного самоврядування в День Учителя, що передбачає трансформацію учня у вчителя та проведення уроків учнями старших класів для решти школярів. Вчителі відпочивають в цей день і насолоджуються атмосферою свята, ну а учні в свою чергу, мають чудову можливість відчути себе в ролі педагогічного працівника.

День самоврядування пройшов на вищому рівні. Старші учні гідно провели уроки.
Борг учня перед вчителем не зміряти ані грошима, ані коштовними подарунками. Адже те, що дає нам учитель, допомагає нам усе життя: знання, уміння, прагнення, віра в себе, та формування життєвої позиції. Тому найкраща подяка освітянам – втілення їхніх сподівань щодо нас, учнів. У наших успіхах – праця учителя, у наших звершеннях – частина його душі. Честь і хвала вчителям – першоджерелу наших сьогоднішніх і майбутніх досягнень.


Рокоча Олександраучениця 10 класу Малоберезанської школи.

Фотозвіт


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.