вівторок, 28 жовтня 2014 р.

У Новій Олександрівці діти влаштували потужний емоційний флешмоб

23 жовтня в селі Нова Олександрівка учні та вчителі місцевої школи влаштували потужний патріотичний флешмоб приурочений до 70-річчя звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

Діти декламували вірші, співали патріотичні пісні та ставили цікаві сценки. Захід був проведений у базарний день на центральній площі села, тому привернув увагу багатьох новоолександрівців. Ті речі, які довелося почути й побачити, не залишили байдужими односельчан - на очах багатьох було видно сльози.

Окрім вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній Війні, діти не забули й про сьогоднішні реалії - війну проти російсько-терористичних військ на сході України. Так, для допомоги новоолександрівським воїнам була встановлена скринька, куди небайдужі односельчани клали кошти.

У флешмобі брали участь не лише школярі: місцева жителька Єфросинія Вінник продекламувала свій авторський пронизливий вірш.

Захід був надзвичайно емоційним і закінчився гімном України, який співали вже практично всі присутні.


Відеозвіт


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.