четвер, 30 жовтня 2014 р.

На сесії райради депутати внесли зміни до річного бюджету

28 жовтня відбулося засідання позачергової 45 сесії Згурівської районної ради шостого скликання, у роботі якої взяли участь 28 депутатів. Приводом для скликання позачергової сесії стала необхідність внести зміни до районного бюджету у зв'язку з його перевиконанням.

Серед запрошених – голова райдержадміністрації Степан Кузьмич, заступник голови райдержадміністрації Юрій Малафій, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. Вів засідання голова ради Євген Чубук.

У першому питанні розглянули звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року. Прозвітувалася начальник управління фінансів райдержадміністрації Любов Єрмолюк.
Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року по доходах у сумі сорок шість мільйонів п’ятсот шістдесят три тисячі сто шістдесят чотири (46563164) гривні і по видатках у сумі сорок вісім мільйонів чотириста дев’яносто три тисячі дев’ятсот шістдесят п’ять (48493965) гривень з перевищенням видатків над доходами у сумі один мільйон дев’ятсот тридцять тисяч вісімсот одна (1930801) гривня.

Окремим питанням депутати внесли зміни до рішення районної ради від 23.01.2014 № 268-36-VI “Про районний бюджет на 2014 рік”. За підсумками 9 місяців за рахунок перевиконання дохідної частини були внесені зміни до бюджетних призначень головних розпорядників районного бюджету - практично всі кошти від перевиконання були направлені на потреби освітян району.

Крім того, радою було надано дозвіл КП "Згурівська ЦРА № 157" на передачу в оренду комунального майна - нежитлового приміщення площею 65,5 м2 фізичній особі-підприємцю для здійснення стоматологічної практики.

Депутати також затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 66 га, що відводиться в оренду В.Г.Круку для ведення фермерського господарства в межах Шевченківської сільської ради; також було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,02 га що надається в оренду ТОВ "Укртауер"для будівництва та обслуговування об’єкту телекомунікаційної інфраструктури на території Шевченківської сільської ради.

Позачергова сесія закінчилася покладанням квітів до пам'ятних місць селища з нагоди 70-ї річниці з дня визволення України від фашистських загарбників.

За матеріалами "Панорами".  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.