пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

На вибори по Згурівці їздитиме кільцевий автобус

У неділю, 26 жовтня, у день позачергових виборів до Верховної Ради по Згурівці курсуватиме кільцей автобус, який буде підвозити до дільниць виборців із дальніх куточків селища.

Відомо, що всього буде здійснено 2 рейси в 10:30 та 12:00. Автобус буде їхати за таким маршрутом: з центральної автозупинки вулицями Ватутіна, Піонерська, Жовтнева, повернеться на автозупинку, з якої поїде по вулиці Кирія до мікрорайону Байраки, далі такими вулицями, як Залізнична, Московська, Молодіжна і вулицею Українська повернеться до кінцевої точки - центральної автозупинки.

Згурівчани голосуватимуть на 3 дільницях: № 320431 - вул. Кошового, 34 (колишня Гімназія та нинішня музична школа), № 320432 - вул. Лісова, 1 (Згурівська ЗОШ), № 320433 - вул. Українська, 10 (селищна рада). Крім того, до Згурівки належать ще дві дільниці, які лежать за межами селища: № 320434 - Червоний відділок (Згурівка), вул. Садова, 1 (адмінприміщення бурякорадгоспу) та № 320435 - с. Леніне, вул. Шевченка, 2 (сільський клуб).

Всього в Згурівському районі в день виборів працюватимуть 29 дільниць. Ми будемо ретельно стежити за перебігом подій в день виборів та після його закінчення, коли будуть підраховуватись голоси. Найоперативніші дані про результати голосування в Згурівському районі будуть опубліковані на Згурівській Правді.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.