неділя, 26 жовтня 2014 р.

Відомо перші дані про явку виборців у Згурівському районі

Сьогодні, 26 жовтня, в день позачергових виборів до Верховної Ради України, всі 29 виборчих дільниць у Згурівському районі відкрилися вчасно.

Станом на 10 годину явка виборців у районі становить 10,22%. Поки найактивніше люди голосують в Малому Круполі та Олександринівці (по 18,75%). Найменша активність зафіксована на двох виборчих дільницях у Згурівці. Так, на дільниці у Згурівській ЗОШ поки проголосувало лише 7,08% виборців, а у музичній школі - 7,36%. Понад те, у Згурівській селищній раді явка станом на 10 ранку зафіксована на рівні 13,55% з тих, то має право голосу на даній дільниці.

Як повідомлялося раніше, сьогодні по Згурівці курсуватиме кільцей автобус, який буде підвозити до дільниць виборців із дальніх куточків селища.

Відомо, що всього буде здійснено 2 рейси в 10:30 та 12:00. Автобус буде їхати за таким маршрутом: з центральної автозупинки вулицями Ватутіна, Піонерська, Жовтнева, повернеться на автозупинку, з якої поїде по вулиці Кирія до мікрорайону Байраки, далі такими вулицями, як Залізнична, Московська, Молодіжна і вулицею Українська повернеться до кінцевої точки - центральної автозупинки.

Згурівська правда продовжує ретельно стежити за перебігом подій на виборчих дільницях, а після закінчення голосування - за підрахунком голосів. Найоперативніші дані про результати голосування в Згурівському районі будуть опубліковані на сторінках Згурівської Правди.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.