середа, 22 жовтня 2014 р.

Учні Малоберезанської ЗОШ підготували шкільний сад до зими

Сьогодні за ініціативи директора Малоберезанської ЗОШ Тетяни Гошви, було проведено загальний шкільний суботник учнів та викладачів закладу.

Під керівництвом педагогічного складу учнями були проведенні роботи по очищенню шкільного саду та вивозу сміття зі шкільної території на сільський смітник.

Значна частина території Малоберезанської школи розміщена в чудовому саду з фруктових дерев, за якою потрібно доглядати. В шкільному саду знаходяться дерева з історією, яка сягає глибин та бере початок ще з утворення цього навчального закладу на початку ХХ ст..

Місцеві школярі прибираючи територію шкільного саду кожного року оновлюють ділянку новими саджанцями фруктових дерев. У минулому році в цьому ж саду було посаджено липову алею та названу в честь педагога цього закладу Марії Миколаївни Ващенко, яка й сьогодні вчить фізичної культури місцевих дітлахів.

Приємно бачити, як сучасне молоде покоління цінує спадок предків, який лишився у формі шкільного саду. Всі ми маємо бути  вдячні тому, що нас оточує та берегти природні цінності для наших дітей і нащадків.

        

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.