субота, 11 жовтня 2014 р.

Вчителі та учні Згурівської ЗОШ прибрали парк від сміття

В п’ятницю, 10 жовтня учні старших класів та вчителі-організатори на чолі з директором Згурівської ЗОШ Івахненком Валентином Олександровичем провели прибирання паркової зони неподалік від школи. 

Юні школярі залюбки погодилися очистити від непотрібного сміття природу та радо долучилися до зеленого руху. Кожен мав при собі рукавички та пакет для сміття. Почали роботу з маленького стадіону, що біля школи. Далі пройшлися до місцевого ставу «Рецево», по парку та до літнього танцмайданчика. Діти збирали сміття та спорожнювали урни, які були встановлені активістами весною, але рідко спорожнюються місцевою владою часто обростаючи купами сміття.

Як то кажуть: «Гуртом і батька легше бити», тож школярі швидко справилися з поставленим завданням. При цьому панувала дружня атмосфера та гарний настрій. Учні пообіцяли, що час від часу проводитимуть подібні акції, таким чином триматимуть природу та рідне містечко в чистоті та порядку.

Слава Україні!

Аліса Сова, учениця 11 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, кореспондент Згурівської Правди.


Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.