вівторок, 23 вересня 2014 р.

Малоберезанські школярі долучились до Всеукраїнської акції "Голуб Миру"

22 вересня учні Малоберезанської школи спільно з педагогічними працівниками, долучились до всеукраїнського флешмобу, присв'яченому підтримці воїнів АТО, які на данний момент захищають державні кордони.

Хай буде мир на всій землі
Хай дім новий будується
Хай сад новий росте в селі
Нова зростає вулиця…

Саме на сьогоднішній день ці віршовані рядки набувають ваги, адже це нам дає можливість замислитися про цей непомірний збиток, спричинений сьогоднішньою війною в Україні – збиток моральний, фізичний та матеріальний. Ось тому в Україні заплановано проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру».

Чому ж саме голуб?! Бажаючи дізнатися про те, чи вже скінчився потоп, Ной випустив зі свого ковчега голубку, і коли вона повернулася на ковчег з оливковою гілочкою у дзьобі, стало ясно, що з води вже виринула частина суходолу з гаєм. Тому з давніх-давен люди вважають голуба з гілочкою оливи втіленням миру та спокою, ознакою втихомирення розбурханих стихій. А в наш час цей образ став символом боротьби всіх людей світу за мир і дружбу між народами. Відомий іспанський і французький художник Пабло Пікассо намалював у 1949 році «Голуба миру», і його малюнок облетів увесь світ.

Ця акція була проведена і в Малоберезанській ЗОШ. Учениці 10 класу Рокоча Олександра та Лишко Анастасія зібрали інформацію про цю акцію та донесли її до учнів. В свою чергу, кожна дитина зробила паперових голубів, які роздали перехожим по дорозі додому та побажали їм миру.

Малоберезанські діти вважають, що без миру немає дитинства та майбутнього і тому ми всім чим можемо, тим і підтримуємо наших солдат, які сьогодні борються за мир в Україні.

Рокоча Олександра, учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.