середа, 10 вересня 2014 р.

Учні Згурівського НВК долучилися до допомоги воїнам АТО

Учні Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня" в рамках акції "Діти Київщини - воїнам АТО" взяли участь у допомозі українській армії.

У понеділок, 8 вересня, на загальношкільній лінійці пролунав заклик до всіх присутніх для того, аби вони висували свої ідеї та пропозиції для можливої фінансової підтримки наших земляків.

Уже на наступний день на шкільному подвір'ї був встановлений автомат для виготовлення солодкої вати. Охочих купити цей продукт виявилося надзвичайно багато. Усі були приємно вражені рівнем організації та сервісом проекту.

На цьому благодійні заходи не закінчилися. Після уроків юні активісти у національному одязі вирушили продавати гарячі хлібобулочні вироби, які були зроблені за допомогою ресурсів пришкільної їдальні. Продукція від пекарів також знайшла своїх покупців.

Загалом за один день вдалося зібрати 1246 гривень допомоги для наших воїнів. Таку суму за короткий термін вдалось зібрати завдяки небайдужості та гарній роботі в команді учнів і працівників навчального закладу. Далі відбудеться ще не одна схожа подія, адже педагоги та вихованці мають в запасі багато ідей та бажання долучитися до патріотичних заходів.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.