четвер, 18 вересня 2014 р.

Депутати райради вирішили, хто цьогоріч вартий відзнаки "За заслуги перед Згурівщиною"

Учасник АТО Олександр Рибінський
Сьогодні, 18 червня відбулася позачергова сорок четверта сесія Згурівської районної ради. Всього на розгляд депутатів було винесено 9 питань. Серед них: внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про нагородження Почесними відзнаками "За заслуги перед Згурівщиною", питання оренди комунального майна та земельні питання.

Спершу депутати розглянули зміни до районного бюджету. Так, у зв'язку із перевиконанням головного кошторису району, були збільшені видатки загального фонду на 1 036 000 грн.. Практично всі кошти було перенаправлено на потреби освіти. Крім того, було збільшено видатки Згурівській ЦРЛ в розмірі 56 383 грн., а районна рада зменшила свій кошторис на 20 тис. грн., які передала газеті "Панорама".

Для нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Згурівщиною" було представлено 2 кандидатури: тренер з футболу Згурівської ДЮСШ Тимченко Григорій Андрійович та депутат Усівської сільської ради, учасник АТО Рибінський Олександр Костянтинович. Депутати одноголосно підтримали обидві кандидатури.

Тимченко Григорій Андрійович за час своєї 47 річної трудової діяльності в сфері освіти, фізичної культури і спорту підготував близько 2000 спортсменів. Відмінник освіти. Вихованці Тимченка Г.А. в різні роки ставали переможцями і призерами чемпіонатів. Серед його вихованців КМС з легкої атлетики багатоборства Роман Терновець – учасник Юнацького Чемпіонату Європи з легкої атлетики, багатоборства м.Гресетто (Італія 2004), КМС з легкої атлетики Юрій Голуб – призер чемпіонтів України. КМС – Вадим Гриппа – гравець ФК «Динамо 2» Київ, ФК «Даугава» (Латвія). Ініціював створення при Згурівській ДЮСШ жіночої команди з футзалу, яка в чемпіонаті України серед юнацьких команд в 2001 році зайняла 4 місце. Юнацька футбольна команда 1997-1998 рр. стала чемпіоном Київської області з футзалу сезону 2013-2014 рр. На даний час на громадських засадах є тренером ФК «Згура», яка є Чемпіоном Згурівського району з футзалу 2013-2014 рр. і одним з лідерів чемпіонату району з футболу 2014 року.

Рибінський Олександр Костянтинович крім того, що є депутатом сільської ради, також є провідним тренером ДЮСШ з легкої атлетики та очолює усівську футбольну команду "Ніка". Серед його вихованців є призери Чемпіонатів Київської області та України. Серед його вихованців: Тетяна Холопна - срібний призер Чемпіонатів України з легкоатлетичного кросу 2009, 2010, 2011 років, срібний призер Міжнародних змагань з легкої атлетики в м. Трабзон (Туреччина) 2012 рік. З березня 2014 року Олександр мобілізований до Збройних сил України, з травня у складі 72-ї моторизованої бригади проходить службу в зоні АТО. Олександр Костянтинович є заступником командира роти з особового складу військової частини А-2167 (м. Біла Церква).

В рамках розгляду іншого питання, депутати надали дозвіл КП "Згурівський ККП" на продовження терміну дії договорів оренди комунального майна за адресою: смт. Згурівка, вул. Ватутіна, 2.

Крім того, на сесії ради були затверджені проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам Артюшенку В.Л., Ковальчук Д.І., Павленко М.І. та Павленко К.І. Не знайшло необхідної підтримки питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду для ведення фермерського господарства громадянину Терещенку А.М. на території Середівської сільської ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.