четвер, 4 вересня 2014 р.

Банки району "не обдиратимуть" військовослужбовців

Вчора, 3 вересня голова райдержадміністрації Степан Кузьмич зустрівся з керуючими згурівськими відділеннями «Райффайзен Банк «Аваль» - Ніною Плетень та «ПриватБанк» - Тетяною Костенко. Мова йшла про недопущення нарахування відсотків за кредитами для позичальників, які на сьогоднішній день мобілізовані до Збройних Сил України.

За словами очільника району сьогодні до лав Збройних Сил України мобілізовано 120 жителів Згурівщини, з них 34 виконують свій військовий обов'язок у зоні АТО.

Як зазначила Тетяна Костенко, правлінням «ПриватБанку» прийнято рішення скасовувати нарахування відсотків всім клієнтам, які в непростий для України період захищають її цілісність і мирне майбутнє. До них не застосовуються і штрафні санкції за несвоєчасне внесення платежів.

Для цього мобілізованим необхідно звернутися до будь-якого відділення банку або зателефонувати до сервісного центру. Для підтвердження проходження військової служби клієнтам необхідно  надати банку копію військового квитка, в якому вказана дата мобілізації.

В «Райффайзен Банк «Аваль» також розроблена спеціальна програма, яка спрощує процес сплати грошових зобов’язань клієнтами банку – захисниками держави, які мають у цій банківській установі зарплатні проекти.

Інф. газети «Панорама».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.