неділя, 28 вересня 2014 р.

Учні Згурівської ЗОШ зустрілися з учасником АТО Вадимом Гончаренком

23 вересня Згурівська ЗОШ мала за честь прийняти в гостях згурівчанина, випускника Згурівської ЗОШ, учасника бойових дій в зоні АТО Вадима Гончаренка. На цю зустріч з нетерпінням чекали як учні, так і вчителі та працівники школи.

Всі слухали розповіді Вадима затамувавши подих. Дуже тяжко описати ті відчуття та емоції, які панували, а слухати без сліз було неможливо.

Учні Згурівської ЗОШ передали нашому герою зібрані під час проведення акції «Діти Київщини – воїнам АТО» кошти у розмірі 1720 грн.. Вадим зазначив, що отримана грошова допомога піде на закупівлю запчастин для військової техніки. У кінці Вадим Гончаренко побажав учням успіхів у навчанні, а всім присутнім мирного неба над головою. Дух патріотизму переповнював, а вигуки «Слава Україні – Героям Слава» лунали безупинно.

Крім зустрічі з учасником АТО, Згурівська ЗОШ хвалиться новоствореним «Куточком Пошани і Пам’яті» та паперовими голубами миру, створеними маленькими школярами, які прагнуть, щоб у світі панував мир та злагода. Школа завжди пам’ятає своїх героїв та вшановує їх. Слава Героям!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.