пʼятниця, 26 вересня 2014 р.

Ряд акцій на підтримку військових району провели учні Згурівського НВК

Уже другий тиждень поспіль вчителі та учні Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня" брали участь у різноманітних заходах, спрямованих на допомогу воїнам АТО. Загалом за десять робочих днів були успішно проведені акції "Діти Київщини - воїнам АТО", "Надійний тил", "Лист пораненому" та ярмарок дитячих виробів.

Ніхто не залишився осторонь. Кожен міг реалізувати свої ідеї як особисто, так і з залучення однокласників, та, за необхідності, інших учнів навчального закладу.

Четвертокласники купили воїнам засоби гігієни, восьмикласники зібрали цільову допомогу Драю В.В. 1402 гривні. Учні дев'ятого класу придбали теплі речі та медикаменти для військових. Десятикласники та одинадцятикласники  особисто зайнялися продажем пиріжків. Решта приносили консервацію та інші продукти харчування.

У четвер, 25 вересня, учні навчального закладу долучилися до благодійного ярмарку, який проходив у холі Згурівської РДА о 10:00. На продаж були виставлені вироби художньої самодіяльності та солодощі, які виготовили вихованці школи.

Загалом було зібрано 2393,80 гривень. Нагадуємо, що минулого тижня Згурівський НВК "Гімназія - школа І ступеня" в рамках акції "Діти Київщини - воїнам АТО" зібрали маже 1250 гривень. Це говорить про те, що школа не залишається осторонь актуальних суспільно-політичних проблем та всіляко намагається сприяти їх вирішенню.

ФотозвітНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.