середа, 24 вересня 2014 р.

В АТО відправлять броньованих київських "козаків"

На полігоні під Києвом за участю офіцерів батальйону «Київська Русь» відбулося випробування нових зразків броньованої техніки, яку відправлятимуть на потреби АТО.

Головним об’єктом, який обстрілювали на полігоні з автоматів Калашникова та снайперських гвинтівок, був багатофункціональний броньований автомобіль «Козак» - на міцність випробовувалися встановлені на ньому бронепластини та шибки. Ця бойова колісна машина, як розказали фахівці, має озброєння, високу рухливість, комфорт, протимінний та протикульовий захист.

Організатором випробування було вітчизняне НВО «Практика», яке займається виробництвом броньованих автомобілів спеціального призначення. Сьогодні вже 16 автомобілів, оснащених фахівцями «Практики», захищають життя українських бійців.

Серед 16 машин, на які його фахівці ставили броню, були як БТРи для Нацгвардії та Держприкордонслужби, так і санітарні автомобілі для медичного департаменту Міноборони. Наразі готуються для відправлення у зону АТО ще 6 бронеавтомобілів та захищена бронею операційна для польового шпиталю.

Відео випробуваньНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.