вівторок, 23 вересня 2014 р.

День району відсвяткують без шику, але патріотично

25 вересня у великій залі райдержадміністрації відбудуться урочистості з нагоди 28-ї річниці з дня утворення Згурівського району. У зв'язку з подіями в країні, святкування матиме патріотичне спрямування без марнотратних заходів.

Програмою передбачена сама урочиста частина, святковий патріотичний концерт та виставка-продаж товарів народного вжитку від місцевих умільців та майстрів. В рамках урочистої частини відбудеться народження почесними грамотами та подяками визначних жителів району, в тому числі Почесною відзнакою "За заслуги перед Згурівщиною".

Нагадуємо, що в цьому році відповідно до рішення Згурівської районної ради такою відзнакою будуть нагороджені двоє людей: згурівчанин, тренер ДЮСШ Григорій Тимченко; депутат Усівської сільської ради, педагог, офіцер 72-ї механізованої бригади, учасник АТО Олександр Рибінський.

В рамках святкового концерту буде представлено більше 15 патріотичних музичних номерів, від солістів РБК, народного хору "Джерело" та ансамблю РБК. Відомо, що під час урочистої частини народний хор "Джерело" презентує свою нову композицію - гімн України.

За ініціативи жителів Згурівщини у фойє актового залу відбудеться виставка-продаж товарів народного вжитку від місцевих умільців та майстрів. В рамках заходу свої вироби зможуть представити всі майстри, а виручені від цього кошти будуть направлені на підтримку воїнів АТО.

Відомо також, що через два дні, в суботу, 27 вересня у Згурівці відбудеться концерт на підтримку української армії відомого етно-гурту "ТаРута". Згурівчани вже знайомі з творчістю київських музикантів - гурт був спеціальним гостем та хед-лайнером на концерті до Дня молоді. Тоді публіці сподобалася творчість етно-бенду і музиканти пообіцяли повернутися зі сольним виступом. Тарутяни також дуже вподобали згурівську публіку, тому свій гастрольний графік підлаштували так, щоб виступити в Згурівці в рамках святкування Дня району.

Починаючи з квітня місяця гурт "ТаРута" відспівав вже 57 концертів для українських військових - учасників АТО. Сім концертів лідери гурту Євген Романенко та Олена Романенко відспівали безпосередньо в зоні АТО - на горі Карачун та у Слов'янську, Артемівську та Краматорську. Крім того, музиканти разом із волонтерам постійно допомагають українським військовим.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.