понеділок, 22 вересня 2014 р.

Великокрупільські школярі зустрілися з учасником АТО та зібрали необхідні речі для воїнів

Учні Великокрупільського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок" провели акцію "Допомога воїнам АТО". Протягом цієї акції школярі зустрілися з воїном АТО, жителем села Великий Крупіль Колюхом Денисом.

Учні старших класів зібрали необхідні речі для військових із свого села, молодші школярі малювали малюнки і робили аплікації. Запаковані листи будуть передані землякам у зону АТО.

На сьогоднішній день із Великого Круполя до лав Збройних сил України мобілізовано чи не найбільшу кількість воїнів у Згурівському районі. Так, лише в 72 механізованій бригаді (військова частина А2167) виконують свій військовий обов'язок 5 бійців села.

Подібні акції вже проводилися в районі. Практично всі вони були направлені на збір допомоги воїнам АТО та підняття морального духу українських військових. Зокрема, Згурівська Правда вже писала про акцію в с. Мала Березанка, яка відбулася 8 вересня. Місцеві школярі провели сільський ярмарок для збору коштів на потреби української армії, дітям вдалося зібрати 1005 грн.

Схожий захід у той же день відбувся у Згурівському НВК "Гімназія - школа І ступеня". Старшокласники цього закладу робили солодку вату на подвір'ї школи та продавали її іншим школярам. Після уроків юні активісти у національному одязі вирушили продавати гарячі хлібобулочні вироби, які були зроблені за допомогою ресурсів шкільної їдальні. Гімназисти за день назбирали 1246 грн.

9 вересня учні Новоолександрівської ЗОШ провели пішу ходу вулицями села. Діти співали патріотичні пісні, Гімн України, звучали гасла та заклики підтримати воїнів АТО, а жителі села виходили на вулицю й долучалися до акції. Тоді учні за декілька годин зібрали 5343 грн. на потреби військових.

Учні Згурівської ЗОШ також долучилися до обласної акції "Діти Київщини – воїнам АТО". Нині в школі проходить виставка дитячих малюнків. Учні 5 – 11 класів із задоволенням взяли участь у цій акції, щоб морально підтримати солдатів української армії. Школярі також збирали і матеріальну допомогу нашим солдатам. Зібрані кошти та малюнки були передані до військкомату.

Знаємо, що подібні заходи проходять в кожній школі району, тож якщо Ви хочете розказати всім про те, що було зроблено у навчальному закладі вашого села - надсилайте інформацію та фото на електронну адресу Згурівської Правди: z-pravda@ukr.net. Залюбки опублікуємо!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.