вівторок, 2 вересня 2014 р.

У Згурівський ЗОШ відбулося свято Першого дзвоника

1 вересня – приємне та водночас сумне свято. Згурівська ЗОШ впевнено та патріотично відзначила День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз наша країна. Свій високий ніціональний дух та відданість Україні вкотре показали учні 11 класу прийшовши на урочисту лінійку в національному вбранні - вишиванках. Варто зазначити, що одягнули вишиванки й багато молодших школярів. Така акція випускників не залишила байдужим нікого.

У цей день цікавість переповнювала малюків, які вперше переступали шкільний поріг. А мудрі очі вчителів додавали ще більшої впевненості й наснаги одинадцятикласникам.

До Згурівської ЗОШ приєдналося понад 50 маленьких школяриків та школярочок: 1-А клас на чолі з класним керівником – Коваль Тетяною Григорівною та 1- Б клас з їх першою вчителькою – Льодін Світланою Олександрівною.

За традицією на лінійці учні десятих класів поклали квіти до меморіальної дошки небесної сотні та загиблим воїнам у національно-визвольній війні за Україну. Ведучими заходу були Барсук Юлія та Краснощок Владислав.

Право відкрити урочисту лінійку Першого дзвоника надалося директору школи Валентину Олександровичу Івахненку, який за традицією привітав учнів, вчителів, батьків та гостей зі святом. Також на заході був присутній Голова Згурівської Державної Адміністрації – Кузьмич Степан Степанович, який приєднався до побажання та мав за честь вручити школі сертифікат на отримання комп’ютерного комплексу.

Звісно, слово мали й наші найменші друзі, які палко привітали кожного учня ЗОШ з початком осені та нового навчального року. Зі словами вітання виступили й одинадцятикласники. З їх вуст прозвучав гімн Згурівської загальноосвітньої школи для усіх присутніх на плацу. Свої вітання подарували й перші вчительки – Льодін С. О та Коваль Т.Г.

Право дати перший дзвінок у 2014-2015 навчальному році надалося учениці 1-го класу, іменинниці дня - Козюк Ангеліні та учню 11-А класу Голоду Артему. Дзвінок лунко прозвучав під оплески учнів, що засвідчило про офіційне відкриття та початок нового навчального року.

На уроці, який проводився у першому класі разом з одинадцятикласниками, прозвучало запитання: «Яке бажання хотіли б загадати малюки у свій перший день в школі?», почувши відповідь від одного з них, присутні просто остовпіли. Школярик загадав, щоб Росія більше не воювала з Україною, на що його підтримали гучними оплесками та вигуками «Слава Україні!».

Тож тримаймося разом та віримо в свої сили! Слава Україні! Героям Слава!

Фотозвіт Анни Беденко
                                                                Фотозвіт Оксани СтукалоНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.