пʼятниця, 19 вересня 2014 р.

Держава планує компенсувати населенню частину від вартості котла

Відомо, що сьогодні в Україні активно триває робота щодо провадження заходів, спрямованих на зменшення об’ємів споживання природного газу, левову частку якого ми купуємо у ворога - Російської Федерації.

Сайт КОДА повідомляє, що на Київщині здійснюється ряд заходів у питаннях енергозбереження та переходу на місцеві види палива. Члени обласного антикризового енергетичного штабу щодня здійснюють моніторинг проведення робіт у містах і селах Київщини.

«Саме цей напрямок визначили пріоритетним у роботі з питань економії блакитного палива. На Київщині достатньо запасів деревини, продуктів її переробки, соломи для того, аби перезимувати у нинішньому році без збоїв. Наразі держава докладає максимум зусиль у цей складний час, аби допомогти громадянам частково компенсувати вартість обладнання», - коментує голова КОДА Володимир Шандра.

Днями Уряд виділив 50 млн. грн. на відшкодування тіла кредиту, отриманого в уповноваженого банку (Ощадбанк) на закупівлю електротеплогенеруючих установок або твердопаливних котлів для фізичних осіб та власників приватних домоволодінь. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов .

За його словами, проект постанови Кабміну, яка визначить порядок такого відшкодування, вже розроблено і найближчим часом його розгляне Уряд.

Андрій Білоусов пояснив, що проектом передбачено наступну схему: фізична особа отримує кредит в Ощадбанку, який, в свою чергу, формує реєстр позичальників та подає до Держенергоефективності. А вже Держенергоефективності адресно відшкодовуватиме позичальнику до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис. грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.