четвер, 11 вересня 2014 р.

Новоолександрівські школярі зібрали колосальну допомогу для воїнів АТО


Напружена ситуація у нашій країні вимагає виважених і рішучих дій не тільки від дорослих, але й від дітей. Так, днями по всій Київській області було оголошено про початок акції «Діти Київщини – воїнам АТО». Ми, Новоолександрівські школярі, розуміємо, що своєю активною участю у цій акції зможемо допомогти нашій армії, а може, і врятувати якомусь бійцю АТО життя.
 
9 вересня була проведена піша хода вулицями села Нова Олександрівка. Ми співали патріотичні пісні, Гімн України, звучали гасла та заклики підтримати воїнів АТО, адже там, у самому пеклі знаходяться і наші земляки.

Ми навіть і не сподівалися, що нас підтримають духовно і матеріально та з розумінням віднесуться до нашої ініціативи, наші односельці: приватні підприємці Кулик  А.П., Кужим М.Л., Мотузка М.М., Дитиненко В.М., Рудь Т.І., родина фермера Торби Г.М., сільський голова Мельник К.В. та більше сорока небайдужих жителів села, наші батьки, учні, учителі, техперсонал школи.

Спільними зусиллями зібрано 5 тисяч 343 грн., які допоможуть нашій армії! Розпочата акція піднесла дух Патріотизму, Єдності та Віри у ПЕРЕМОРУ нашого народу. Акція «Діти Київщини – воїнам АТО» триває.

Голова учнівської ради Юлія Кирпа 

Учасники акції на порозі школи

Підготовка до урочистої ходи

Центральною вулицею села

Наймолодший учасник акції Сватківський Тимофій (4 роки)

Учасники акції під час урочистої ходи

Попович Марія Іванівна

Наталушко Марія Антонівна 


Найстарші учні школи – для армії

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.