понеділок, 1 вересня 2014 р.

В Малій Березанці відсвяткували День Знань

Сьогодні, 1 вересня вся українська спільнота попри складну ситуацію, яка склалась всередині держави, святкує міжнародний "День Знань", та відправляє до школи нове покоління українців - першокласників.

Не виключенням стало і село Мала Березанка Згурівського району. Місцеві жителі з нетерпінням чекали цього свята, яке розпочалось з урочистого піднімання національного прапора та виконанням національного гімну.

Перше слово для відкриття святкової лінійки мала директор Малоберезанської ЗОШ Гошва Тетяна, яка подякувала всім хто брав участь у плідній праці протягом року на благо закладу та всім хто вірив і відстоював школу, аби вона не закрилися через малу наповнюваність.

Після напутнього слова директор перейшла до нагородження похвальними листами та грамотами найкращих учнів закладу за високі досягнення, а також провідних педагогів, яким всіляко допомагали та підтримували сільський голова Віктор Трикіша та гостя свята - одна з провідних методистів району Скринник Світлана.

Після закінчення урочистої частини вся увага гостей була прикута до тих, хто вперше топче своїми черевичками шкільне подвір'я. В цьому навчальному році до першого класу Малоберанської ЗОШ прийшло п'ять учнів.

Вірші та гуморески, пісні та танці, сміх та радість на обличчях малюків-першокласників; сльози та сум на обличчях батьків, які віддають дітей до школи - все це супроводжувалось оплесками та оваціями місцевих мешканців, щонадавало святу непередаваного відчуття тієї миті, коли ти дорослішаєш.

Згурівська Правда вітає всіх учнів району з Днем Знань, бажає міцного здоров'я, віри у себе та незабутніх миттєвостей від шкільних років, ну і звичайно ж, фізичного гарту та національно-патріотичної свідомості.

         

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.