середа, 3 вересня 2014 р.

Тракторист витягнув пенсіонерку з палаючого будинку в Лизогубовій Слободі

Вчора, 2 вересня в селі Лизогубова Слобода, що в Згурівському районі, виникла пожежа в приватному житловому будинку пенсіонерки Лідії Вітковської. Вогонь знищив будинок, але господиню героїчно врятував односельчанин Роман Шевченко.

За словами самої потерпілої, пожежа виникла внаслідок займання сковорідки на кухні, вогонь з якої перекинувся на занавіску. Полум'я в лічені хвилини заполонило дім. Неподалік житлового будинку перебував місцевий житель, тракторист Роман Шевченко, який помітив ознаки пожежі, без жодних роздумів побіг до будинку бабусі, адже знав, що в ньому можуть перебувати люди.

Наблизившись до будинку він помітив, що вогнем охоплена його прибудова, а всередині знаходиться господиня в шоковому стані. Роман Миколайович також помітив, що в охопленій вогнем прибудові знаходиться газовий балон.

Колишній військовий зрозумівши, що балон у будь-який момент може вибухнути, не роздумуючи, ризикуючи власним життям, пробрався всередину палаючої будівлі та врятував стареньку вивівши її у безпечне місце. Через декілька хвилин пролунав потужний вибух балону, який залишив від будинку одні стіни, знищивши як саму будівлю, так і все майно, що в ній було.

На дзвінок оперативно відреагувала пожежна служба та швидка допомога, які прибули на місце події одразу після героїчного вчинку Шевченка. Пожежники витягли з палаючого будинку ще два газових балони, які не встигли розірватися та ліквідували саму пожежу.

Пенсіонерка зазнала опіків обличчя та рук, отримала невідкладну допомогу на місці, але їхати в лікарню не захотіла. Наразі бабусю забрала рідня.

На героя, який врятував життя пенсіонерці, Згурівським РС ГУ ДСНС України в Київській області вже зроблено подання для визначення лауреатом щорічної Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року". Взяти інтерв'ю в Романа Шевченка вже виявив бажання газета "Факти" та телеканал "Інтер". 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.