пʼятниця, 8 серпня 2014 р.

Райвійськкомат відзвітувався про зібрану допомогу протягом тижня

Згурівський районний військовий комісаріат відзвітувався про допомогу на потреби АТО, яку було зібрано протягом останнього тижня. Так, сільські ради надали продуктів харчування, засобів гігієни, одягу на суму 17 835 грн. Крім того, на потреби армії небайдужими жителями району було зібрано 4467 грн.

Відповідно до даних райвійськомату, за тиждень допомогу передали такі сільські ради:

- Безуглівка - на суму 820 грн.;
- Середовка - на суму 6157,6 грн.;
- Войково - на суму 1241 грн.;
- Лизогубова Слобода - на суму 1427 грн.;
- Жуківка - на суму 2584,2 грн.;
- Турівка - на суму 3607 грн.;
- Усівка - 2000 грн..

Крім того, значну допомогу для військових надали небайдужі згурівчани та підприємці. Так, працівники Згурівського районного управління Пенсійного фонду зібрали 3000 грн. на бронежилет. ФОП Колісник Лідія Василівна передала допомогу на суму 956,5 грн., а ФОП Пінчук Наталія Миколаївна надала 5 комплектів військової форми та 8 футболок. ТОВ "Ван Хоф Юкрейн" надало 4 т. картоплі, яку було доставлено у військову частину м. Бориспіль.

Не забувають про земляків і виходці з району. Зокрема, Ірина Крикун вже вдруге надає фінансову допомогу у розмірі 400 грн.. Райвійськомат вразила жителька Згурівки Бригінська Євдокія Дмитрівна, яка принесла для захисників України 100 грн. зі своєї  пенсії. Люди допомагають хто чим може - народ об'єднується проти спільного ворога та відроджує українську армію, яку протягом двох десятків років доводили до зубожіння.

Тиждень тому особисті бронежилети класу 4+ та розвантажувальні жилети отримали бійці зі Згурівки Жарченко Павло та Балабенко Валерій, яких було мобілізовано до ВЧ А2167 (м. Біла Церква). Як писалося раніше на Згурівській Правді, ці цю допомогу надали ДП "Малоберезанське" та ПОСП "Георг".Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.