понеділок, 25 серпня 2014 р.

Фінал чемпіонату з футболу серед непрофесійних команд: гра в сутінках та без нагородження переможця

У суботу, 23 серпня на згурівському стадіоні "Старт" відбулася фінальна стадія чемпіонату району з міні-футболу серед непрофесійних команд.

За результатами матчів другого туру чемпіонату, до фінальної частини змагань вийшли 4 команди: "Держслужба" - колектив працівників держустанов району, "Альянс" - колектив заводу дитячого харчування «Яготинське для дітей», "Райвідділ" - колектив районного відділення міліції та "Ветслужба" - колектив працівників ветеринарної медицини.

Право грати матч за перше місце команди виборювали у таких парах: "Держслужба" - "Райвідділ", "Ветслужба" - "Альянс". Переможцями першої пари з рахунком 2:0 вийшли держслужбовці, а другої - "Альянс", забивши ветеринарам 7 м'ячів та пропустивши 2.

Фінальна гра між кращими командами турніру виявилася справді запеклою. Так, перша частина футбольного протистояння закінчилася з рахунком 1:1, і лише наприкінці другого тайму гравцям заводу дитячого харчування вдалося дотиснути держслужбовців, які грали другу гру поспіль. Поєдинок закінчився з рахунком 4:1 на користь "Альянсу", саме ця команда і стала кращою серед "непрофесіоналів" району.

Матч за 3 місце виявився не менш видовищним. Попри велику кількість гострих моментів, за всю зустрі ані ветеринаринарам, ані міліціонерам не вдалося забити шкіряного у ворота суперника. Краща команда визначилася лише за результатами серії пенальті. Нею стала "Держслужба".

Сама фінальна частина чемпіонату запам'яталася не лише цікавою грою кращої четвірки, а й фактичним провалом у плані організації заходу. Такої думки були і футболісти, і глядачі. Так, попри пропозиції перенести матчі за 1/2 та 3/4 місця на наступний день, вони гралися в сутінках. І навіть тоді, коли переможець нарешті визначився, не відбулося ані його привітання, ані нагородження. Нагадуємо, що організатором чемпіонату був сектор молоді й спорту Згурівської РДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.