вівторок, 26 серпня 2014 р.

В Малій Березанці влаштували справжні сільські гуляння з нагоди Дня Незалежності

23 серпня в селі Мала Березанка, що на Згурівщині з нагоди 23-ої річниці Незалежності України відбувся сільський ярмарок та сільські забави, .

Рівень проведення та масштаби свята вразили своєю неповторністю та ексклюзивністю. Святкова програма була продумана та складена місцевою молоддю під керівництвом завідувача місцевого клубу культури Любові Лисенко.

Ексклюзивність цього заходу полягала в проведенні сільського ярмарку, на якому була виставлена продукція власного виробництва. Слід звернути увагу на роботу місцевих школярів над домашньою випічкою, яка була дуже смачна і користувалась попитом серед мешканців та гостей заходу.

Свято розпочалося як і має бути - зі вступного голови сільської ради Трикіши Віктора, який побажав своїм односельчанам сили та витримки в ці, такі складні для України дні, коли ворог біля воріт, а також закликав до єдності й любові до своєї землі.

Після цього розпочався святковий концерт за участі місцевої молоді та жителів села, які радували глядачів власним фольклором, віршами, піснями та іншою культурними цікавинками, на які спроможне справжнє українське село.

Після закінчення концертної програми розпочались справжні сільські гуляння, в програму яких входили: сільський турнір по шахам та шашкам, богатирські ігри, які включали в себе піднімання гирі, перетягування канату, змагання з армреслінгу та чемпіонат села з настільного тенісу.

В самий розпал сільських гулянь, глядачів розрадила місцева футбольна команда "Кристал", яка провела матч в рамках 12 туру Чемпіонату Згурівського району проти Новоолександрівського "Садоводу" та здобула перемогу з рахунком 4:1.

Слід відзначити високий рівень патріотизму жителів цього села Так, під час святкової нічної дискотеки, хлопці з місцевого рок-гурту зі сцени привітали односельчан, які на даний момент перебувають в зоні АТО, оригінальним подарунком у вигляді національного прапору з підписами та побажаннями від місцевої молоді.

Приємно зазначити, що в нашому районі ще є села з таким рівнем підготовки та організаційними здібностями як Мала Березанка, яка зуміла на рівні міського шоу, подарувати свято та щастя для своїх односельчан.    

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.