вівторок, 19 серпня 2014 р.

У згурівських магазинах з'явилися благодійні скриньки на потреби армії

У згурівських магазинах з'явилися благодійні скриньки на потреби армії. Скриньки розмістила молодь - активісти, які заслужили довіру громади через проведені акції по благоустрою селища.

Так, відомо, що  впродовж декількох місяців активісти виготовили й встановили 104 урни та розвісили 97 креативних табличок-стоперів, які розмалювали учні Згурівської ЗОШ та Гімназії. Зручні у використанні урни були встановлені в центрі селища, на основних алеях: від центру у напрямку кафе «Острів», до музичної школи, Згурівської ЗОШ, по каштановій алеї. У процесі встановлення взяли участь близько 50 активістів, більшість з яких - учні згурівських загальноосвітніх закладів.

Активісти зазначають, що зібрані кошти будуть витрачені виключно на те екіпірування, якого потребують військові зі Згурівського району, а звітуватися будуть через Згурівську Правду.

Крім того, нагадуємо, що у райвійськоматі кожного дня приймається допомога у вигляді продуктів харчування нетривалого зберігання, засобів гігієни і т.д. Щосереди зібране за тиждень прямує до Борисполя, куди приводять допомогу всі райони області. В той же день зібраний вантаж прямує в штаб АТО на сході України та безпосередньо до батальйонів Київської області: "Київська Русь" (11 бат.), 25 батальйон територіальної оборони, "Київщина", "Миротворець".

Нагадуємо також, що військовослужбовцям, які знаходяться в зоні АТО, рідні можуть передати адресну посилку через райвіськкомат. Доставка здійснюється через військово-польову пошту. Варто знати таку інформацію: контактні дані бійця та підрозділ, в якому він проходить службу.

1 коментар:

  1. Хороший ресурс, только надо реструктуризовать главную страницу. Рекомендую убирать текст основного поста под кат. Оставляйте только первую иллюстрацию и пару абзацев текста. В противном случае приходится долго скролить от поста к посту, кроме того уменьшится время открытия страницы. Творческих успехов.

    ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.