понеділок, 14 липня 2014 р.

В Згурівці відбувся перший мото-рок-фестиваль Following Wind

   
Такого Згурівка ще не бачила. Шум потужних моторів, неосяжна кількість крутих байків та їх господарів, неочікуваний виступ стантрайдерів, захоплююче фаєр-шоу від колективу «Магія Вогню», круті рок-гурти – все це згурівчани бачили в своєму рідному містечку вперше.
Із чого ж почався цей мото-рок-фестиваль? Хто ж став ініціатором та головним організатором дійства? Усім нам добре відомі ці імена. Це люди, які живуть мото-життям, дорога, мото та різні байк-фести для них все. Ці люди – Євген Погребний та Яна Панасюк. Коли їм до голови прийшла ця ідея, вони навіть подумати не могли, що все пройде настільки успішно, і що взагалі реалізація цієї ідеї можлива.

Знайшлися люди, які підтримали Яну та Женю з перших кроків та разом вдихнули  життя в цю ідею. Хтось допоміг матеріально, фінансово, хтось фізично, хтось просто морально підтримував. Висловлену подяку усім спонсорам та кожному причетному до фестивалю, а також їх імена ви зможете незабаром побачити у  cпільноті "Мото-рок-фестиваль "Following Wind" 2014 ".

11 липня розпочалося відкриття фестивалю. Продовжувалися підготовчі роботи, уточнювалися організаційні питання. І ось найцікавіше – приймання гостей. Була встановленна реєстраційна палата, де організатор-реєстратор Олена Сова реєструвала та вносила до списку кожного, хто вирішив завітати на фест. Спочатку це були згурівчани, згодом жителі району. І ось те, що чекали найбільше – з’їжджаються байкери з усієї України. Це й Рівненська, Полтавська та Житомирська області, Суми, Вишгород, Бобровиця, Львів, Гадяч, Київ, Біла Церква, Вінниця, Броварський та Бориспільський райони, Обухів, Яготин, Прилуки. Гості, за їхніми словами, були приємно здивовані красою нашої місцевості та теплою зустріччю організаторів. Оглянувши територію,  почали готуватися до сну. 

12 липня – розпочалася дійсно справжня «жара». На ранок почали доїжджати байкери, які не змогли приїхати в перший день через погодні умови. Поступово почали з’їжджатися учасники гуртів. Ті, хто прокинувся з радістю поснідали кашею з польової кухні та о 12.00 приєдналися виїзду колони. Це було неймовірно. Згурівка була в приємному шоці. Такої кількості байків згурівчани ще не бачили. Колона рухалася по території усієї Згурівки та закінчила свій маршрут у центрі містечка.  Попереду довгоочікуваний виступ стантрайдерів, що здивував усіх присутніх не менш ніж вище згадана колона. Кожен спостерігав за виступом затамувавши подих, адже це дійсно було нереально круто. Кожен рух, кожен трюк тримав глядача в напрузі. 

Далі по программі рок-концерт, який розпочався о 18.00. Ведучі концерту – Іван Андрієнко та Яна Панасюк взяли на себе відповідальність гідно оголосити кожного учасника. Розпочали концертну программу самі ж згурівчани.  Молодий згурівський рок-гурт «Recycler» зірвали овації публіки першими. Продовжували программу Zaver (Олександр Завірюха), Вікторія Панасюк, Аліна Кононенко та Аліса Сова, які сподобалися гостям не менш ніж «Ресайлери». Протягом усіх пісень публіка підтримувала своїми оваціями кожного з учасників,  а на пісні «Вставай» з репертуару Океан Ельзи у виконанні Аліси Сови співали разом! 

Протягом вечору Згурівка побачила такі рок-гурти як: Механічний Апельсин, Теорія Інших, Sindy De`Ville, Глен Моранж, Карусель та Poison Ground. Ще одне видовище, яке не залишило байдужим жодного – це фаєр-шоу від колективу «Магія Вогню». Згодом читайте детально про їх виступи та враження  в спільноті "Мото-рок-фестиваль "Following Wind" 2014". На цьому другий день фестивалю не закінчився, адже гості не лягали спати, а насолоджувалися красою нашої місцевості, співали під гітару.

13 липня – роз’їзд гостей та учасників. На байк-фестивалях це завжди найсумніший день. Після стількох знайомств та подій важко прощатися, але не на довгий термін, адже на нас чекає мото-рок-фестиваль «Following Wind» 2015. Багато з гостей пообіцяли обов’язково приїхати і наступного року.

Дякуємо всім, хто прийшов на фестиваль.  Для нас велика честь приймати в себе так багато шанованих гостей, а ті, хто нас не зрозумів чи намагався перешкодити є стимулом для вдосконалення фестивалю наступного року і шліфування усіх його організаційних нюансів до ідеального стану. Далі буде.

Фотозвіт Аліси Сови                                                                  Фотозвіт Тетяни Завірюхи
                                                               Фотозвіт Валерія Барана


                                                           Фотозвіт Олени Сови


Фотозвіт Аліси Сови


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.