вівторок, 8 липня 2014 р.

Згурівчани відсвяткували Івана Купала

6 липня у Згурівці між двома берегами міського ставу "Рецево", що в дендропарку, місцеві жителі віддали шану традиціям предків та з не аби яким розмахом відсвяткували свято Івана-Купала. Свято було організоване районним будинком культури.

Святкова програма була насичена фольклорними виступами, стародавніми купальськими обрядами та традиціями. Концертна програма розпочалась з виходу на сцену чарівних ведучих вечора Аліни Білошапки, Інни Рабосюк та Валентина Бардика і Кияшка Руслана, які поділилися з гостями інформацію про історичну цінність цього свята для українців та розповіли про те, як його власне слід всяткувати враховуючи стародавні традиції..

Одним із перших на сцені з'явився Згурівський народний хор "Джерело", який доніс до глядачів все тепло та ласку Української народної пісні. Художнім керівником одного з найкращих в області хорових колективів є Володимир Кутєпов. Також своїми голосами порадували публіку вже давно відомі на території району вокалісти РБК Інна Рабосюк, Аліса Сова, Юлія Ковіка, Аліна Білошапка, під завісу концерту на сцену вийшла обрядова група етнічного ансамблю під керівництвом Олександра Мандрики та під егідою районного будинку культури.

Під час заходу юнаки та дівчата супроводжували концертну програму українськими етнічними традиціями, пусканням вінків на воду, водінням хороводів навколо молодої вишні та біля вогнища, де і було спалено опудало Івана.  

Фоторепортаж Харченко Романа  


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.