вівторок, 8 липня 2014 р.

ФК "Згура" зумів зупинити лідера чемпіонату Згурівського району з футболу

6 липня в рамках 6 туру чемпіонату з футболу Згурівського району, на полі зустрілись згурівська команда ФК "Згура" та лідер чемпіонату ФК "Садовод" з с. Нова Олександрівка.

Матч видався на славу. В цій довгоочікувані зустрічі було все, за що більшість земної кулі полюбляє цей вид спорту - багато боротьби на всіх куточках поля, велика кількість моментів в обох команд, потужні голи, апеляції до арбітра.

З самого початку господарі почали активно "насідати" на ворота суперника, але гості зуміли витримати стартову навалу і навіть відкрили першими рахунок в матчі. Ударом з 15 метрів відзначився Рибінський Олександр. На це згурівчани відповіли не менш ефектним пострілом, відзначився Тарас Бригінський. По закінченню 1 тайму гості ще декілька разів змушували серце воротара "Згури" битися інтенсивніше, але на перерву пішли на нічийного рахунку.

Другий тайм запам'ятався напруженою боротьбою в центрі поля, час від часу команди одна одну турбували ударами із-за меж карного майданчика. Та одне не вдале виконання штучного офсайду захисниками гостей призводить до взяття воріт - Нова Олександрівка виходить вперед під завісу основного часу. "Згура" зібравшись з останніми силами, на 3 доданій хвилині все-таки забиває свій другий гол. Чітка передача з флангу і Удовенко Дмитро замикає її, з рахунком 2:2 команди подякували один одному за гру.

Відзначимо, що команда "Згура" на данний момент займає останні сходинки чемпіонату, але той факт що команда забрали очки в лідера турніру. говорить про неймовірний потенціал і фізичний баланс команди, та робить сам чемпіонат ще більш непередбачуванішим та колоритним.

Якщо Ви хочете бачити статті про всі футбольні матчі в районі - надсилайте інформацію про побачені зустрічі за цією адресою: boromir13666@gmail.com, або шукайте нас в соціальних мережах, робіть пости, а ми їх з радістю опублікуємо на сайті.