вівторок, 29 липня 2014 р.

Відбулася колегія Згурівської райдержадміністрації

28 липня відбулося засідання колегії під керівництвом голови адміністрації Степан Кузьмича, за участю голови районної ради Євгена Чубука, сільських голів та керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Засідання колегії було розпочато з хвилини мовчання за військовими, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Зауваження стосовно своєї роботи та гострі питання від керівництва району отримав начальник відділу освіти РДА Віктор Бойко.

Крім того, членів колегії та присутніх в залі було проінформовано про третю хвилю часткової мобілізації, хід збору допомоги для Збройних Сил України й військовослужбовців із Згурівського району та зокрема тих, хто знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Під час засідання були розглянуті питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання зведеного бюджету району та районного бюджету  за перше півріччя 2014 року;
  2. Про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку району за перше півріччя 2014 року;
  3. Про погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та щодо залучення до сплати підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території району;
  4. Про хід підготовки навчальних закладів району до 2014/2015 навчального року, про роботу Згурівського районного центру зайнятості за перше півріччя 2014 року;
  5. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Згурівської районної державної адміністрації протягом  І півріччя 2014 року. 
За матеріалами сайту РДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.