четвер, 31 липня 2014 р.

Згурівський район відправив допомогу в зону АТО та закупив форму й бронежилети для своїх бійців

Небайдужі жителі, підприємці та аграрії Згурівського району продовжують надавати допомогу своїм землякам, які нині захищають Україну від російського агресора. За минулий тиждень  для бійців Згурівщини було закуплено військову форму, бронежелети, кевларові каски та багато іншого; передано значну допомогу в зону АТО.

18 комплектів військової форми для воїнів району, які нині перебувають в зоні АТО та мобілізовані до ВЧ А0415 (Семиполки) закупило ТОВ "Урожай" (на суму 6007 грн). Як повідомляла раніше Згурівська Правда, нещодавно декілька згурівських бійців військової частини в Семиполках вже отримували форму.

За тиждень районом було закуплено 8 бронежилетів 4 класу захисту для тих бійців, які в подальшому можуть бути відправлені в зону проведення антитерористичної операції на Сході України. Так, с. Усівка зібрало 12350 грн., основну частину цих коштів надали пересічні мешканці. З них на загальну суму 11400 грн. було закуплено 3 бронежилети для усівчан та кевларову каску для бійця 72 моторизованої бригади Рибінського Олександра.

Згурівка також закупила 3 бронежилети. По одному бронежилету надали Григорій Гавриленко (ТОВ "Аррата", ФГ "Лісовчуки", ФГ "Кіс-агро") та ТОВ "Краєвид", а ще один був придбаний на зібрані кошти депутатів селищної ради (2200 грн.) й допомоги від підприємця Анатолія Герелеса (1000 грн.). Ще два бронежилети та два розвантажувальні жилети придбали ДП "Малоберезанське" та ПОСП "Георг" (на загальну суму 8200 грн.).

По одній кевларовій касці було закуплено для ще 2 воїнів 72 моторизованої бригади: Вадима Гончаренка (Згурівка) та Нелепа Івана (Великий Крупіль). Каска для Вадима була придбана на раніше зібрані кошти працівників та керівництва Згурівської районної ради, а агрофірма "Скіпщина" надала кошти на шолом для Івана.

Відомо також, що організатори мото-рок-фестивалю в Згурівці ГО "Following wind", на минулих вихідних доставили до ВЧ А1035 (смт. Черкаське Дніпропетровської області) інструмент для ремонту військової техніки та спорядження на суму 9565 грн. У цій військовій частині проходить службу Олександр Зленко.

Для київського полку Українського Реєстрового Козацтва ім. Т. Шевченка, де наразі перебувають добровольці зі Згурівки Олександр Заряда та Андрій Бриль, із раніше зібраних коштів було закуплено балаклави та річ-мішки на суму 550 грн. Фінансову допомогу за тиждень надали: Іван Федоренко (ФГ "Філіп") - 1000 грн., Андрій Синяченко - 500 грн., Григорій Приходько - 100 грн..

Допомогу для АТО активно збирають і у військоматі. Звідти щосереди від’їжджає вантажівка наповнена продуктами, білизною, засобами особистої гігієни для військових, що перебувають в зоні АТО. Заступник військового комісара Андрій Синяченко зазначає, що дуже важко у грошовому еквіваленті обчислити ту допомогу, яку зібрали у кожній сільській раді, оскільки люди приносять все – бутильовану воду,  картоплю, буряк, моркву, цибулю, часник, крупи, макарони, мед, сало, тушонку, консерви, шкарпетки, труси, мило, шампуні, бублики, печиво, цигарки, сірники і т.д.

Так, станом на 29 липня райвійськоматом було зібрано продуктів, засобів гігієни, медпрепаратів:

  • Жуківській сільській раді - 2584, 20 грн; 
  • Турівській сільській раді -1251 грн,
  • Малосупоївській сільській раді - 1296,37 грн.;. 
  • Великокрупільскій сільській раді - 2854 грн.; 
  • Правожовтневській сільській раді - 1218, 50; 
  • Войківській сільській раді - 1191, 64 грн.; 
  • Малоберезанській сільській раді - 3162 грн., 
  • Старооржицькій сільській раді - 4, 450 грн; 
  • Безуглівській сільській раді - 819 грн.

Зокрема, по Новоолександрівській сільській раді, згідно інформації, поданої сільським головою К.В.Мельник,  допомогу надали продуктами підприємці Т.І.Рудь, М.М.Мотузка, М.А.Дитиненко на загальну суму 1000, 90 грн.

Виконком Жовтневої сільської ради також повідомив, що кошти у загальній сумі 2100 грн, надали працівники школи-саду, депутати сільської ради, місцеві жителі: В.І.Сук, Г.М.Сутуга, Л.А.Романчук, І.О.Шовковий, Л.П.Господ, О.Л.Коліуш, працівники їдальні с. Жовтневе. Цілу вантажівку продуктів, одягу та інших речей зібрали мешканці, підприємці с.Красне.

Взагалі, по всіх населених пунктах району збирають і продукти харчування, і засоби гігієни, і одяг. Але, по багатьом сільським радам загальна сума не вказується, адже люди приносять хто що може: хтось – пакетик крупи, хтось – картоплю чи буряк, моркву і т. п. Так, до цієї когорти долучились і мешканець с. Турівки М.Б.Зубков,  жителька Пасківщини Г.А.Лойчиць, працівники районного центру зайнятості.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.