середа, 30 липня 2014 р.

В Згурівці відбувся патріотичний флешмоб на підтримку української армії

Мабуть, кожен знає та усвідомлює яка зараз непроста ситуація у нашій країні. Кожного дня гинуть десятки наших військових, сотні отримують тяжкі поранення. Українці збирають допомогу та підтримують своїх бійців морально. Згурівщина в цьому плані не відстає. Зокрема, на минулих вихідних молодіжна організація «Folowing Wind» вирішила провести патріотичний флешмоб у рідному містечку. Мета акції: підтримка тих, хто зараз не з нами, тих, хто нині захищає нашу країну ціною власного життя. В акції взяли участь понад 20 небайдужих згурівчан. Хочеться подякувати кожному із них за те, що приєдналися до акції та допомоли хоч чимось зарадити нашим Героям.

Усім відомо, що організація «Folowing Wind» вже проводила подібні заходи, а саме: мото-рок-фестиваль, який відбувся на початку липня. Мета все та ж: зібрати кошти на потреби української армії та всіляко підтримати її. На зібрані кошти, а їх налічувалося 12000, організація закупила необхідні для армії предмети, та відіслала їм. Фото, які були зроблені на патріотичному флешмобі також будуть відправлені солдатам у знак підтримки та моральної допомоги.

27 липня на флешмобі було встановлено скриньку «Допомога військовим». Нарахували 140 грн., які також підуть на підтримку української армії.

Подібні заходи ще плануються в Зурівці. Організація запрошує долучатися до них і радо прийме  кожного патріота України та рідного краю.

Дякуємо усім небайдужим, усім тим, хто приєднався! Разом ми сила! Слава Україні!

Фотозвіт Яни Панасюк                        
                                                          Фотозвіт Аліси Сови
                                                      Фотозвіт Сергія Стукала


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.