вівторок, 29 липня 2014 р.

Закінчилось перше коло Чемпіонату Згурівського району з футболу

26 та 27 липня відбувся дев'ятий, заключний тур першого кола чемпіонату Згурівського району з футболу, після якого команди йдуть на тижневу перерву і вже згодом знову будуть тішити своїх вболівальників новими футбольними баталіями в рамках другого кола змагань.

В цьому році для проведення чемпіонату Федерацією Футболу Згурівщини було запроваджено дуже багато різноманітних інновацій, яких раніше не було. Серед них: проведення ігрового туру в два дні, що дало змогу сільським командам залучитись підтримкою легіонерів з інших районів; залучення значної кількість "альтернативних" суддів з інших районів, що мало на меті реалізувати прозоріше суддівство матчів чемпіонату. Також в цьому році запрацював контрольно-дисциплінарний комітет ФФЗ, який слідкував за ходом матчів та оперативно вводив санкції проти порушників. Всі ці нововведення використовувались під час проведення першого кола чемпіонату, але чи об"єктивно? Здається, що це питання повинен задати собі кожний сам, ну і безпосередньо голові ФФЗ.    

Варто також зауважити, що як вже повідомлялось у Згурівській Правді, в цьому році головою Федерації Футболу Згурівщини вперше було вибрано представника не від районного центру, а з сільської місцевості - уроженця с. Нова Олександрівка Лаврушенка Олексія. Тому, так би мовити, в цьому році сільська частина району взяла на себе саме технічну частину проведення чемпіонату з футболу.

Згурівська Правда поспілкувавшись з головою Федерації Футболу Згурівщини та поставивши декілька питань дізналась багато чого цікавого. Зокрема - аналіз по кожній з команд після проведення першого кола змагань від голови ФФЗ Лаврушенка Олексія:

1. "Дорожник" - команда з прекрасним результатом йде на відпочинок на 1 місці, з різницею хорошою, команда найбільше забила, та найменше пропустила.
2. "Дружба" - хороший результат, у команди великі перспективи поборотися за чемпіонство. Команда набрала найбільшу кількість очків у грі з командами з вершини таблиці.
3. "Садовод" - після шикарного старту чемпіонату команда з 5 матчів здобула 5 перемог, а от в наступних матчах були не переконливими, постійно щось заважало здобувати результат, але в своїх проблемах винні самі, отож є над чим працювати.
4. "Оржиця" - після змін у календарі в два ігрових дні, у команди з'явилися проблеми, результати кажуть самі за себе, проблеми зі складом.
5. "Правожовтня" - команда настрою, у «Дружби» виграє, «Супою» програє. Стабільної вам гри у наступних матчах, є за що боротися.
6. "Супій" - команда показала, що є самою дружелюбною, результат матчів каже сам за себе, 4 нічиї у 9 матчах. А якщо взяти в загальному то є найбільш дисциплінованою командою.
7. "Згура" - непоганий підбір молодих гравців, але чомусь до ігор ставляться безвідповідально, можуть в 10 грати матч, можуть вести себе не коректно. На початку всі прогнозували високі місця команді, але чомусь не все так складається, як думають. За результат потрібно боротися.
8. "Кіс-агро" - сама «ТИХА» команда, пройшовши першу частину чемпіонату без зауважень та скандалів. Не зрозуміло чому, але їх так, як і в минулому році переслідує результат програних матчів в один гол, десь щось потрібно замінити.
9. "Кристал" - результат в турнірній таблиці не радує, але команда доволі симпатична та амбіційна, з хорошим колективом, дає бій та отримує очки в іграх з «Дружбою» та «Садоводом».
10. "Нива" - найбільш молода команда, початок чемпіонату провалила, але потихеньку ловила свою гру та виходить на свій рівень, сподіваємося, що здобуде перемоги в 2 колі.

А на закінчення свого інтерв"ю Згурівській Правді Олексій додав: "Підводячи підсумок 1 кола бачимо, що хтось радує, хтось хвилює, але всі займаються своєю улюбленою справою - футболом, який нас всіх об'єднує та приносить величезне задоволення. Всім успіхів та перемог у наступних іграх!"

Крім того, очільник районної футбольної Федерації просив нагадати командам, що 3 серпня, в неділю, після останнього перенесеного матчу першого кола ФК "Згура" - ФК "Оржиця", о 12 годині у приміщенні Згурівського ФОКу відбудеться засідання Федерації Футболу Згурівщини, на якому будуть обговорюватись найболючіші питання чемпіонату та шляхи їх вирішення.

Згурівська Правда в свою чергу також бажає всім командам додати до свого активу якнайбільше перемог та якомога більше яскравих миттєвостей в чемпіонаті, чесного та прозорого суддівства, ну і чим більше голів на радість вболівальникам.

Фоторепортаж Олексія Лаврушенка Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.